Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet, ha azt álmodtam...

Mit jelenthet, ha azt álmodtam, hogy mentem egy utcán és minden óriási meztelencsigákkal volt tele?

Figyelt kérdés
A szülőfalumban sétáltam és bicikliztem felváltva, először azt hittem, kígyók, de miután jobban megnéztem, csigák voltak, meg itt ott volt köztük 1-1 békés aligátor is, de 100x több csiga. Mentem köztük és próbáltam lefotózni őket, de túl sok volt a turista, így nehéz dolgom volt... 4-5 méteresek is voltak. Aztán odakeveredett valami általános iskolás osztályommal kapcsolatos dolog is, de arra már nem emlékszek tisztán.

2015. szept. 16. 08:03
 1/2 anonim válasza:
Talán az előző napokban átélted, gondoltad ezeket pl.: voltál az állatkertben és láttál meztelencsigákat és aligátorokat. De ha komolyabb jelentést is szeretnél tulajdonítani neki nézd meg egy álmoskönyvben.
2015. szept. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
0%
Ez egy jel ! Következő életedben meztelencsiga leszel! :D
2015. szept. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!