Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha lány létemre...

Mit jelent, ha lány létemre ilyet álmodtam az éjjel?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy férfi voltam és egy nővel szerelmeskedtem. Miért álmodtam ezt? Az volt benne a legfurcsább, hogy álmomban ezt nagyon élveztem.

2015. szept. 21. 19:11
 1/9 anonim válasza:
0%
Látens leszbi vagy,csak nem mered bevallani magadnak! Keress egy hozzád illő,csinos lányt és vállald önmagad!
2015. szept. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem, nem azt jelenti,amit 1 ír.

Kipróbáltad álmodban a fordított helyzetet, hogy férfi vagy. Lehet, hogy töprengtél valamikor, milyen lehet ffinek lenni.

2015. szept. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem jelent semmit, maximum annyit, hogy foglalkoztat a szex. Ami teljesen rendben van.
2015. szept. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Agent J ***** válasza:
31%
Álomkor azok a gondolatok futnak át a fejedben, amiről napközben töprengsz. Ez lehet tudatos és tudatalatti is. De egyébként nem kell félni, nem vagy leszbikus.
2015. szept. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
En is almodtam mar ilyet lany letemre. Talan tudat alatt vonzodunk a csajokhoz..
2015. szept. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
mindenki kivancsi, hogy milyen lehet a masik nem helyében lenni. ettől még nem leszel leszbikus
2015. szept. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Lehet hogy azért álmodtad magad a férfi helyébe mert te akarsz a domináns lenni a sexben. De ezer más oka lehet ehez túl kevés az informácio.
2015. szept. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mindenki kíváncsi milyen lenne a másik nem bugyijában, gatyájában lenni! Ettől még nem vagy semmi más mint idáig voltál! Az agy csodákra képes, de rohadtul meg is tud viccelni!

Ezért hisznek egyesek istenekben! :-)

2015. szept. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

jól érzed magad a női szerepben? ébren persze.

kiskoromban nemi identitászavarom volt. majdnem minden héten álmodok ilyesmit.

nőkhöz az életben hozzá nem tudnék nyúlni. én is az vagyok.

2015. okt. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!