Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom mostanában ezt?

Theazombiee kérdése:

Miért álmodom mostanában ezt?

Figyelt kérdés
Egy kész sorozat játszódik le a fejemben éjszaka. Európa egész részén zombi apokalipszis van. (Már Ázsiába is terjed.) Velem van néhány barátom és pár szimpatikus ember a suliból. Közösen menekülünk a zombik elől, sokan meghalnak az utazás során. Veszprémbe érünk, ahol elfoglalunk egy panelt és pár napot itt töltünk. Az egyik sráccal nagyon közel kerülünk egymáshoz, olyannyira, hogy össze is jövünk. Jelenleg ott tartok, hogy a fiúk egy kivételével, elmennek egy bevásárló központba ételért. Addig mi, akik a házban maradtak felderítjük a többi lakást. Az én álombeli párom is elment. Napnyugtáig kell visszaérniük, ha csak meg nem halnak. Olyan valóságos, már várom a folytatást. Miért van ez? Mégmielőtt valaki azzal jönne, hogy túl sok Walking Dead-et néztem, nem, még egy részt sem láttam belőle.(Bár tervezem, hogy elkezdem)

2015. szept. 24. 18:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem megmagyarázható, viszont örülj neki, mert így "sorozatnézés közben alszol". Mekkora menőség!
2015. szept. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!