Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mostanában egyre gyakrabban...

Mostanában egyre gyakrabban álmodom arról, hogy séta közben a falum ismeretlen, csak álmaimban létező területeire tévedek. Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Ezek a helyek általában mindig mellékutcák végén vannak. Az egyik például egy fesztiválokra használt pavilonnal is ellátott sétálóutca a végében egy román stílusú templommal, a másik pedig egy modern nagyváros része. De volt már olyan is, hogy egy trópusi hangulatú bárban kötöttem ki, vagy egy olyan kétszintes épületnél, ahol van kaputelefon.

Az érdekesség, hogy ma éjszaka egy álmomban eszembe jutott, hogy a sétálóutcát talán újra felkereshetném. Nem most álmodok róla először, lejegyeztem az álmot tavaly decemberben.

Tudni kell, hogy a való életben is szeretek sétálni.


2015. ápr. 10. 07:27
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és ezek a helyek vagy ritkán lakottak és vagy üresek.
2015. ápr. 10. 07:30
 2/2 anonim ***** válasza:
Amikor sokat szoktam kirándulni, például motoroztam Európában, akkor nekem is ilyen álmaim voltak. Mindig ismeretlen helyekre tévedtem álmomban (ahogy a valóságban is) és álmomban néha keveredtek a helyek. Például a falusi szülői háznál voltak a lakásomra jellemző dolgok, például a távfűtés. De álmomban olyan helyeken is jártam ahova csak el szeretnék jutni. Így hát álmomban motoroztam Miamiban vagy aranyat ástam Ausztráliában, stb. De a leggyakoribb az volt, hogy valami eddig ismeretlen helyen jártam álmomban, majd amikor a valóságban is eljutottam oda, pontosan úgy nézett ki a hely a legapróbb részletekig ahogy álmomban. Például a macskaköves út vagy a sárga patinás házak.
2015. ápr. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!