Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Apám halála mit jelenthez?

Apám halála mit jelenthez?

Figyelt kérdés
Szóval azt álomdta, hogy apám meghalt. És mindig olyan jelenetek ugrottak be, hogy szóba jött és sirni kezdtem pedig már 15 éves vagyok és fiú.. mit jelenthet.. bár jobban meggondolva biztos sirnék utána.

2015. szept. 28. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Félsz attól, hogy elveszíted.
2015. szept. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyom sokáig fog élni. Nekem mindig ezt mondták ha halállal álmodtam... Pl én haltam meg, vagy valamelyik szerettem.
2015. szept. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a pszichológusok mondják: a halál az álomban nem halált jelent. Valószínű az amit az 1 írt: aggódtál , hogy elveszíted. Az olyanok szoktak átmenni az álomvilágba, ami az ébrenlét alatt nem tudatosul teljesen, csak átfut a gondolkodáson, vagy érzékelésen, és éjszaka mintegy feldogozza a tudat.

Persze, mivel a racionális tudatrész pihen, nem dolgozik, furcsa kombinációkban, szürreális képekben történik mindez

2015. szept. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ne adj neki különösebb értelmet, az álmok retentő furák gondolkodás nélküli képjelenetek.
2015. okt. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!