Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Bűncselekményeket végrehajtó...

Bűncselekményeket végrehajtó kiskorúakról szóló álom, amibenn én is benne vagyok. Valaki megfejtené ezt, lehet valami burkolt mondanivalója?

Figyelt kérdés

Az álom úgy kezdődött, hogy az osztályomban vagyok, minden teljesen átlagos, fiúk fociznak, megy a tracssparti, és valamiért fel van kapcsolva a villany. Valamelyik osztálytársam (asszem a padtársam, aki lány) elmondta, hogy az osztályunkban mindenkinek van egy sötét folt az életében, mindenki elkövetett valamit, amit nem kellett volna, s az iskolánk egy javító intézet (ami teljesen olyan, mint a többi suli, csak abban különbözik a többitőll, hogy x tanévre kötelezővé teszik az oda járást). Megtudom azt is, hogy én is csináltam valami ostobaságot, de azt nem tudtam meg, mit, csak azt, hogy amiatt 1,5 évre oda kell járnom, amiből 1-et már letöltölttem tavaly szeptember óta, tehát félévkor elhúzhatok, de addig muszáj abba a suliba végezni tanulmányaimat.

Aztán hirtelen átugrik a kép máshova, fogalmam sincs, hova, talán egy erdő (?) szélén vagyunk, ahol van pár kicsi bódé, amik betonból készültek, kb. 3x5 négyzetméteresek, nincs rajtuk ablak, de az egyik oldaluk teljesen nyitott, amit le lehet redőnyözni. Ott van a közelemben pár fiú osztálytársam, éppen fociznak, de közülük csak az egyikre emlékszem. Folyton az jár a fejemben, hogy mindenkinek piszkos múltja van. Beleértve engem is. Bemegyek az egyik kis házba, ahol éppen két lány osztálytársam beszélget egymással, odamegyek hozzájuk, és valahogy felhozom nekik a témát. Látszik rajtuk, hogy nem szívesen beszélnek erről, de az egyik ugyan szűkszavúan, de elmondja, hogy kisebb korában (kb. 8 évesen) elment síelni a családjával, síelt lefelé, pont előtte elesett egy 40 év körüli férfi, ő meg áthajtott rajta síléccel, és eltörte a férfi gerincét. A másik osztálytársam, aki szintén szűkszavú volt, csak annyit mondott, hogy megölt valakit. Nagyjából itt véget ért az álom. Az volt a legfurcsább az EGÉSZBEN, hogy hiába voltam egy bűnöző, és hiába hallottam mindvégig hátborzongató dolgokról, én jól éreztem magamat az álom közben, sorstársaknak éreztem az osztálytársaimat. Fontos tudnivaló, hogy a való életben egyikkel se vagyok puszi-pajtás, csak beszélő viszonyban vagyunk egymással.


Az lenne a kérdésem, hogy ez mit jelent? Netán mind bűnözők leszünk felnőtt korunkban? :D De amúgy, viccet félretéve... van valami jelentősége? A legtöbb álmomat már ébredésnél elfelejtem, szóval ahhoz képest erre nagyon jól emlékszem. 14l, 9.-es



2015. szept. 30. 16:27
 1/6 A kérdező kommentje:
Tudom, nagyon hosszú lett, de érdekes álom, biztoss nem hétköznapi, aki elolvassa, egy "élménnyel" lesz gazdagabb! :D
2015. szept. 30. 16:29
 2/6 anonim válasza:
Durva
2015. szept. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kicsit bővebben? :)
2015. szept. 30. 20:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon durva:)
2015. szept. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
há csak szereted a pénzt ennyi, mindannyian bünösök vagyunk, senki sem tökéletes, ha joálom volt akkor jot jelent nem??
2015. okt. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Talán kisebbségi érzésed van az osztálytársaiddal kapcsolatban és a tudatalattid így akar figyelmeztetni, hogy ők is ugyanolyan esendő, hibákat elkövető emberek, mint te, semmivel sem állnak fölötted.
2015. okt. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!