Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Folyton visszatér ez az álom,...

Folyton visszatér ez az álom, -boldogságról, örömről szól többnyire. -, mégis és rosszul ébredek utána, és lehangolt vagyok tőle. Mit lehet csinálni, hogy ne térjen vissza folyton ez az álom?

Figyelt kérdés

Nem pont ugyanaz az álom tér vissza, de a téma ugyan az. De már legalább két éve vissza tér ez a téma... de most nyár óta a leggyakoribb, szinte minden nap ezt álmodom... A téma: Nyaralás, boldogság, Balaton, nyár, napsütés, strandolás, öröm....stb... "Jóálom", de mégis mindig szomorúan ébredek utána....

Tudom, azért ezt álmodom, mert már régen voltam boldog, régen éreztem úgy igazán jól magam...,nyáron nem tudtam nyaralni...., már évek óta pocsék nyaram volt....

Mit lehet csinálni ,hogy ne térjen vissza ez az "álomtéma"???? Hogyan "űzzem" el ezt az álmot???



2015. okt. 1. 09:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Kellene néhány nap nyaralás neked... Az álmok világa a vágyak világa, szürreális összevisszaságban, de a vágyak indítják. Felébredsz és szomorú leszel, hogy ott találd magad a gondok közt, a szürke hétköznapokon. Nem kell elűzni, egy kicsit úgy van. hogy valóban ott voltál a strandon, és jól érezted magad. De ha ébrenlétben történne, akkor is véget érne..


József Attila:

Gyönyörűt láttam, édeset,

elképzeltem egy gyenge rózsát.

Elbámészkodtam s rám esett,

mint nagy darab kő, a valóság.


Ám ez a kő is képletes.

A legjobb, ha mindent kimondok.

Igy oktatnak ügyeletes

és tanulságos napi gondok.

2015. okt. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze hogy szomorúan ébredsz, hiszen rájössz, hogy a nyaralás megint csak álom volt.Menj el nyaralni, még ha nem is messzire, ha nem is tengerpartra, valahová menj el,csinálj magadnak pár jó programot és el fog múlni a szomorkodás.
2015. okt. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha az örömről, boldogságról szóló álom lehangol, keress magadnak egy jó pszichiátert!
2015. okt. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

nem maga az álom hangol le. Hanem az, hogy már régóta nem mozdultam ki, nem szórakoztam....stb... csak munka, munka, tanulás, tanulás....

pénzem se nagyon volt arra, hogy elmenjek nyáron nyaralni egy kicsit... és hiányoznak ezek...

Hiányzik ,hogy elmenjek egy két napra egyet kirándulni, vagy szórakozni, koncertre vagy moziba, színházba... egyet kikapcsolódni.... nem volt rá pénzem, lehetőségem.... és boldogtalan, sivár az életem....

2015. okt. 2. 16:34
 5/8 Plejátbeli Kőember válasza:
Ne aludj
2015. okt. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
kösz
2015. okt. 4. 16:12
 7/8 Plejátbeli Kőember válasza:
Nincs mit. Egyéb probléma?
2015. okt. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Plejátbeli Kőember válasza:
Viccen kívül keresd az élet apró örömeit. Tudom, hogy klisés, de nem kell hozzá Balaton, meg strand, meg mittudoménmicsoda. Hívd meg a haverokat sörözni, nézz videókat, beszélgess a szeretteiddel, keress videojátékokat, menj kirándulni (szerintem ősszel nagyon szépek az erdők), stb...
2015. okt. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!