Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez mégis miféle álom? Elég...

Ez mégis miféle álom? Elég fura volt.12/L

Figyelt kérdés

Viberen meg facebookon van cset csoportja az osztálynak és szinte mindennap irogatnak. Én is szoktam, de én kevesebbszer.Egyik fiú osztálytársam (legyen a neve B) olyan képeket küldött, hogy ilyen érdekességek volak rá írva. Az egyikre ez volt: Tudtad-e? Azok a nők akik szeretnek romantikus könyveket olvasni az átlagosnál kétszer annyit szeretkeznek.


Ezután ezt álmodtam:

A suli torna termében voltunk. A padló, a kosárpalánk és a plafon rendesen a helyén vot, de a falak helyett dzsungel volt. Az egész osztály tesi ruhában ott volt a tornateremben. Az osztály egyik fele az egyik szélén állt, a másik fele a másik szélén. Nagyon "katonásan" álltunk, tökéletes testtartásban, előre néztünk és meg se mukanntunk. A terem túloldalán lévőket néztük, ők meg minket. Az osztályfőnökünk (nő) középen állt. Elkezte terteni az órát.

-Gyerekek tudtátok-e, hogy azok a nők akik szeretnek romantikus könyveket olvasni az átlagosnál kétszer annyit szeretkeznek. Közületek van valaki akire ez így illik?


Mi ezután tök furán és kínosan éreztük magunkat, utána ő ezt monta:

-Naa, gyerekek, ez már nem tabu téma! Beszélhettek ilyenekről, már tizenkilenc évesek vagytok.

Ez meg azért volt fura, mert 12 évesek vagyunk igazából.


Ezután nem tudom mi történt mindenki elkezdett foglalkozni valamivel, ami engem nem érdekelt annyira. Ahol álltam, ott már egyszer csak volt egy asztal és egy széken ültem, velem szemben az egyik barátnőm. Arról beszélgettünk, hogy mennyire legyen romantikus egy fiú. (Minta olyan jártasak lennénk a témán :D)


Utána valahogy megint álltam, de nem voltunk már olyan rendezettek, voltak olyan osztálytársaim akik lovon ültek. B is lovon volt. Az ofőnk a terem szélén állt és azt kérdezte:

-Senki sem olyan bátor, hogy odamenjen Júliához? Rómeó még te sem?

(A Rómeó és Júliából)

Hát gondoltam, oké én odamegyek hozzá. Le léptem a padló széléről és egy vastag fa felé mentem. B lovon jött mellettem. Ő volt Rómeó, pedig igazából nem is úgy hívják. Amikor mentem a fához azt hittem, hogy Júlia rendesen ott lesz majd. Amikor a fa mögött voltam láttam Júlia holttestét feldarabolva és meglepődtem. Ééééééés felébredtem.


Odáig eljutottam, hogy a romantikáról biztos a Rómeó és Júliára asszociáltam.



2015. aug. 11. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Az álmok nem jelentenek semmit. Pont.
2015. aug. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én is szoktam hülyeségeket álmodni, de ezek nem jelentenek semmit. Az álmokban olyan dolgok jelennek meg, amikkel a közelmúltban sokat foglalkoztál/amiken idegeskedtél, vagy éppen csak láttad őket, és akkor, abban a pillanatban nem is tudatosult. De izgalmas álom, le lehet írni őket és aztán nevetni :D
2015. aug. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jól mondja az első válaszoló, nem kell egyből túlkomplikálni és arra gondolni, hogy egy álom meg fogja változtatni az életed
2015. aug. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3-as: Ennyi :D ment a zöld pacsi!
2015. aug. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg azt jelenti, hogy az a B nevű fiú akar tőled valamit, vagy te akarsz valamit tőle... A ló az álmokban a kötődést jelenti, a dzsungel valószínű, h valamilyen rejtélyes dolog.. Az osztályod az egyértelmű, h benne volt, mivel nap mint nap ott találkoztok.. A tornaterem meg azért, mert szereted a tesiórákat. A Rómeó és Júlia cuccos jelenléte, pedig az egyértelmű szerelem..
2015. aug. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!