Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Utalhat valamilyen problémára,...

Utalhat valamilyen problémára, hogy 28 napos ciklusok mellett már a 20. naptól pecsételő vérzésem van?

Figyelt kérdés
Több mint egy év sikertelen próbálkozáson vagyunk túl és sajna most sem jött össze. Viszont azt vettem észre, hogy majdnem minden alkalommal már a 20. nap körül elkezdek barnázni (minden nap), aztán természetesen meg is jön. Más kb. a 20. nap körül várja a beágyazódást én meg már tudom is mi a helyzet. )))o:
2009. jan. 17. 09:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát az tuti, hogy valami nincs rendben. Lehet hogy minden hónapban megtermékenyültél, csak éppen nem tud beágyazódni. Voltál már hormon vizsgálaton?

Próbáltál szeedni E vitamint? Az segíti a szervezetet a progreszteron termelésben, ami a beágyazódáshoz kell.

Orvosnak mondtad már, hogy így alakul a ciklusod?

2009. jan. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szia! igen ez sárgatest elégtelenségre utal! velem is ez volt az utóbbi egy évben nekünk sem sikerült még a baba.most a legutóbbi mensim előtt már nem jelentkezett hála Istennek,remélem már nem is fog.Ebben a hónapban már clostyt szedek úgyhogy most reménykedek hogy összejön a babó. szerintem el kellene menned egy hormonvizsgálatra!
2009. jan. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Persze, voltam már orvosnál, akik megoldották annyival, hogy írtak Clostyt. Most kerestem egy másik orvost és februárban próbálkozunk egy átjárhatósági vizsgálattal, majd jön az insszem ... Az a baj, hogy nem csak azt nem tudom, hogy mikor van pé-m, de azt sem, hogy van-e egyáltalán?! Hormonszintem rendben, azt megnézettem.
2009. jan. 17. 09:12
 4/6 A kérdező kommentje:
Hőmérőzéssel kezdtem, de a doki abból sem tudott megállapítani semmit, és amikor kértem, hogy lehetne-e ultrahanggal követni, nem ment bele, szerinte nincs rá szükség. Így tartok most ott, hogy 14 alaklom után sincs semmi ... 30 éves múltam ...
2009. jan. 17. 09:15
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja és persze a férjem is túl van a spermavizsgálaton és minden ok! De valami mégsem ???
2009. jan. 17. 09:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is kb hasonló volt a helyzetem. Peteérésem volt, de a tüsző nem repedt meg és ezáltal a ciklus második fele nem normálisan zajlott le. Nem volt semmiféle sárgatest elégtelenségem, de rendben se volt minden. Van akinél ez teljesen természetesnek mondható. A múlt hónap volt az első hogy szedtem gyógyszert és csodák csodája nem pecsételtem mielőtt megjött, csak előző este láttam, hogy valami készülődik.
2009. jan. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!