Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Valaki segitene megfejteni az...

Valaki segitene megfejteni az álmom?

Figyelt kérdés
A tegnap éjszaka egy elég furcsa dolgot álmodtam . Már csak a közepére emlékszem de tulajdonképpen ez is érdekel hogy mit jelent . Álmomban egy nagyon meredek dombra vagy hegyre másztunk felfele valakivel , már nem emlékszem hogy kivel , de lehet hogy nem is ismertem ; mikor a domb/hegy tetejéhez érkeztünk a velem lévő szeméj akadájmentesen felmászott viszont én nem tudtam felmászni , megkapaszkodtam a szélébe és a lábamal próbáltam feljebb mászni de nem ment egyre jobban csúszott lefele a kezem , majdnem lezuhantam , halálfélelmem volt ; a hegy tetejében ahova fel akartam kapaszkodni az orrom előtt ült néhány osztálytársam ilyen trón szerü székekben és ők csak nézték ahogy kinlódom , ahogy egyre jobban csúszik lefele a kezem , egyik sem ált fel hogy segitesen kivéve eggyet . Az új osztálytársam volt az ( én most 11 be járok és ő most jött át az osztályunkba ) , ő felált és odajött hozzám , megfogta a kezem és fel akart húzni én meg mondtam neki hogy fogja jól a kezem mert lefogok zuhanni ( hiszen már csak rajta múlott hogy nem zuhanok le , szó szerint a kezében volt az életem ) végül felhúzott . Fogalmam sincs hogy mit jelenthet ez , egész nap ezen agyaltam , nagyon fura volt és nagyon valóság hű . Remélem valaki megtudja fejteni hogy mit jelenthet ez . A válaszokat előre is köszi . ( Hogyha valamit még segit akkor elárulom hogy az új osztálytárs fiu ) 17 L

#jelentés #álomfejtés #álmok kapcsolódása a világhoz
2015. okt. 11. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
A többi osztálytársad szereted? Jó tanuló vagy?
2015. okt. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nos nem mindenkit szeretek , megpróbálok mindenkivel barátkozni de van ojan is aki nem kiváncsi rám szóval ilyen köszönő viszony a maximum . Nem vagyok a legjobb viszont a legroszabb sem úgyhogy közepes .
2015. okt. 12. 14:16
 3/4 A kérdező kommentje:
Mondjuk az az érdekes hogy az új osztálytársammal sem vagyunk barátok , még nem is beszélgettünk mert ő ilyen visszahúzódó , elzárkózott , ezért nem is értem hogy miert pont ő volt az aki segitett .
2015. okt. 12. 14:20
 4/4 anonim ***** válasza:

Valamiben irigykedsz az osztálytársaidra, valamiben jobbak nálad, és te is szeretnél olyan lenni mint ők, azt elérni, amit ők, próbálsz ,,felérni" hozzájuk, és arra is gyanakszom, hogy a viselkedésük tetszik neked, de számodra egy irigylésre méltó tulajdonság, az biztos/vagy akár csak szimplán közéjük akarsz tartozni. De lehet egy olyan konkrét dolog is, amit ők már elértek, te pedig nem.

Azonban te akármennyire is próbálkozol, ők nem fognak neked segíteni, ők nem foglalkoznak az olyanokkal, mint te, aki nem érted el még azt, amit ők már igen. Ettől már ,,királynak" érzik magukat és leszarják azokat, akik rosszabbak náluk.

Az egyetlen reményed az új osztálytársad, aki még nem tartozik a trónon ülő beképzelt önző osztálytársaid közé, legalábbis te legbelül szeretnéd, hogy ő másmilyen legyen, mint a többiek.

Azt a bizonyos dolgot neked kell már megfejtened.

Remélem segítettem.

2015. okt. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!