Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért vna ez a visszatérő álom?

Miért vna ez a visszatérő álom?

Figyelt kérdés

Már vagy 8-szor álmodtam azt, hogy vannak ilyen fekete furgonnal érkező emberek fekete öltönnyel meg fegyverrel, és még néhány halálfaló a hp-ből és megölték/elkapták majdnem az összes embert a világon és mist értünk (család) is eljöttek.

Ma pl az volt h elbujtunk egy régi ismerősünk házában, akiket már elkaptak, mert lekéstük a mentőrepülőt....

És még volt ott 2 masik család akik közül az egyiket csak látásból ismerek.

Aztán este eljöttek, betörtek, gyorsan a hátsó kertbe rohantunk, kivéve én, aki a kanapába bújt, ( tudjátok olyan izé kanapé amit ki lehet húzni:D )aztan meggondoltam magam és én is kimentem majd kopogtunk a másik családnak hogy itt vannak, majd


Csöngött az ébresztőm és felkeltem.

Amtudtam hogy csak álom és vártam hogy felkeljek, csak nem keltem fel

Na mindegy... Nagyon rossz és ilyesztő ez az álom, és szeretnék tőle valahogy megszabadulni, meg megérteni hogy mi az értelme/miért álmodom ilyen segghülyeségeket.

Előre is köszi a válaszokat.



2015. okt. 13. 16:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Álmodban bármit megtehetsz, csak tudnod kell, hogy álom.

Sok filmet nézel valószínűleg vagy sok volt a bukta:)

2015. okt. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
kísért a nyelvtan szelleme.
2016. jan. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!