Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ha sokat álmodok valakiről (...

Missi_Key kérdése:

Ha sokat álmodok valakiről ( nem ember. ) de nem vagyok képes a tudatos álomra. Lehetne valahogy mégis tudatosan beszélgetnem vele?

Figyelt kérdés

2015. okt. 17. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
He'? Mi a kérdés?
2015. okt. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ez egy, a saját képzeleted szülte lény? Vagy most nem értem a kérdést.
2015. okt. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Istennel akarsz dumcsizni? :)
2015. okt. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Legoman ***** válasza:

Az álmodban megjelenő teremtmények mind a tudatalattid teremtményei, így csak azt fogja mondani (ha beszél, és tényleg nem hazudni fog), ami rád igaz.


Ha önerőből és tudatosan akarsz beszélni vele, akkor lehetetlen, hogy ne legyél tudatos álmodban, de viszont van egy megoldás, ami nálam bevált.

Elalvás előtt gondolj a kérdésedre, és kérdezd meg önmagadtól, és mondd, hogy megakarod tudni a választ az álmodban.


Ez nálam úgy történt, hogy feltettem a kérdést, majd elaludtam, és álmomban beszélgettem valakivel, és feltettem neki a kérdést. Ő pedig válaszolt, és egy hosszas szöveget elmondott. Miután befejezte, én fölébredtem, és suttogva újra elmondtam szóról-szóra, amit mondott, majd azzal a mozdulattal vissza is aludtam. Reggel viszont már szóról-szóra nem emlékeztem rá, de tudtam a választ.


Amit észrevettem, hogy ez csak akkor működik ilyen intenzíven, ha erős érzelmek fűződnek, ahhoz amit tudni akarsz, és valóban tudni akarod, nem pedig csak teszteled, hogy hülyeséget beszélek-e vagy sem.

2015. okt. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

a lényt csak azért írtam..mert ha mér ezo kategória zárójelesen lehet hogy valaki tényleg beszélgetne velem, csak nem tud...


az igazi kérdés pedig az hogy bár tudatos álmodni nem tudok, lehetséges lenne e az hogy egy álombeli beszélgetésben legalább hasonlóan viselkedjek mint a valóságban, tehát az is jó ha nem vagyok tudatos, és csak szemlélem tudattalanul a dolgot, de legalább viselkedjek úgy mint ahogy tudatosan tenném,ne random módon


pl: ha azt álmodom hogy kapok egy megencényi pénzt az a valóságban nem utasítanám vissza, álmomban viszont mégis igen (csak példa ilyent nem álmodtam)

2015. okt. 18. 23:47
 6/6 Colix válasza:
Lehetséges. Mindenképp ennél sokkal több is lehetséges, de hogy tudnád ezt elérni ara nem tudok tippet adni kivéve ha, sokat álmodsz valakiről akit nem ismersz csak álmodsz róla akkor tudatosíthatod magadban hogy ő csak egy álombéli alak és csak az álmaidban jelenik meg, így hamar rá jössz hogy csak álmodsz és ha nem jössz akkora lázba hogy felébresszen akkor onnantól már simán tudnál beszélgetni vele normálisan. De! hogy te mért akarsz valakivel álmodban beszélni... tudnod kell hogy olyankor saját magaddal beszélsz és nem biztos hogy tud újat mondani és kb az lesz a véleménye mindenkiről mint neked. vagy az a célod hogy jobban megismerd önmagad? nem is rossz ötlet. nekem már volt tudatos álmom de ilyenben még nem volt részem habár a tudat alattim már lepett meg szóval akár még megtudhatsz új dolgokat is:) sok sikert
2015. okt. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!