Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ki jövök még valaha ebből a...

Ki jövök még valaha ebből a nyomorult állapotból? Leszek még valaha szerencsés ember?

Figyelt kérdés

Úgy érzem egy rakás nagy nyomorult szerencsétlenség vagyok!Szinte nincsenek egyáltalán barátaim,majdnem egy éve ismerkedek neten,volt két randim és mindegyik nagy kudarc volt.Ha végig megyek az utcán senki sem néz meg szinte,senkit sem érdeklek!Bármibe bele kezdek semmi sem sikerül kb.Évek óta depvivel kűzdök,net függő vagyok...

Jártam pszichológusokhoz nem volt értelme,olvastam siker könyvet alaposan szinte egyáltalán nem segített,a pozitív gondolkodással is próbálkozta az sem megy egy ideje! Megkérek mindenkit,h NE mondja,h azért vagyok ilyen szerencsétlen,mert ezt hiszem magamról ugyanis ez már következmény...!!!Annyi kudarcom volt már,h nem tudok talpra állni! Szeretnék,de nem megy! Most pszichológust keresek egyelőre nem sok sikerrel...Valamint csinálok egy célkitűző tanfolyamot,csinálom a benne lévő feladatokat szorgosan remélem hasznos lesz.Próbálok barátkozni,nyitni,szerveztem programokat ahova embereket hívtam egy sikeres volt a többi kudarba fulladt senki sem akart eljönni rá!Szeretnék valami újjal próbálkozni,hogy sikeres legyek,de nem tudom mi legyen az...Kezdek teljesen lemondani magamról többeknek azt mondtam,h elvonulok már,mert semmi értelme...Senkinek se tetszek,kellek pedig állítólag nem vagyok csúnya...A személyiségem kezd deformálódni kezdek egyre keményebb emberré válni illetve egyre többet káromkodok.Eddig érzékenyebb lélek voltam most már kezdek teljesen keserű nyers ember lenni...Adnátok haszna vehető jó tanácsokat??Ezer hála és köszönöm a segédkező kommentelőkenk! :))Az unintelligens válaszokra pedig nem tartok igényt..


22 év



2013. ápr. 5. 01:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mit? Szard le! De tényleg!


Túl erőteljesen kapálózol és mindent magadra veszel.


Ha az embernek kevés sikere van akkor az újabb kudarcot is valami világrengető katasztrófának veszi pedig ésszerűen nézve csak egy szúnyogfing az istállóban.


Tudod, amikor én a sorozatos kudarcok és megaláztatások után megreccsentem idegileg akkor vettem egy nagy levegőt és eldöntöttem, hogy mától kezdve saját magamon kívül senki és semmi nem érdekel!!


Tehát nem magamat kezdtem el gyűlölni épp ellenkezőleg. Lettem annyira fontos magamnak, hogy magammal foglalkozzak.


Elkezdtem kielemezni, hogy mi az igazán fontos és mi az, ami csak annak tűnik. Hogy kinek számít igazán a véleménye! Hogy, amit mondanak azt ki mondja, mennyire tartom, hogy mennyi az esélye annak, hogy megint találkozunk és elrontsa a napom és egyáltalán...fontos mit mondanak és gondolnak mások?

Nekem csak az fontos, hogy olyan ember mondja, akit tisztelek és becsülök.


Amióta ilyen leszarom üzemmódban leledzek és elkezdtem építgetni az életemet és kielemezni magam és a környezetemet valahogy úgy érzem sokkal jobban vagyok és jobban kijövök a világgal is.


Körbenéztem tudod és azt láttam másoknak is ilyen nyomorék életük van csak nem mutatják legfőképp nem tesznek ellene semmit inkább azzal kompenzálnak, hogy másoknak is szar legyen ne csak nekik.


Hát ennyi! Az életben nem sikerülhet minden sem neked sem másnak. Arra koncentrálj, ami sikerült. Nem lehet mindenki siker ember hiába is sulykolja a világ meg a média. Szerintem már az is sikernek számít ha túllépsz valamin és rendbe teszed a problémáidat.


Ami nem...na azt elemezgesd ha tudod és tanulj belőle de ne törj már le, mint a bili füle!

2013. ápr. 5. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Írsz igazságokat is! Azzal azért vitatkoznék h másoknak is nyomorék életük van csak nem látszik..Az én egész életem egy nagy szerencsétlenség és nem lehet ennyivel elintézni h "nem sikerülhet minden" Persze ezt nem is várom el az élettől vannak kudarcok,de az azért nem normális,h 80 százalék kudarc,20 siker....
2013. ápr. 5. 02:27
 3/14 anonim ***** válasza:

Hidd el nekem is ez volt. Folyton pofára estem. Pláne minél jobban igyekeztem.

Aztán rájöttem, hogy túl sokat akartam. Mindenkinek megvannak a határaik és lehetőségeik. Örülni kell a kis dolgoknak is.

Én már csak röhögök a saját kínomon. Nem is érdekel!

Csak csináld, amit szeretsz, szervezkedj, ismerkedj, lesznek siker élményeid ezekre alapozd a lelkivilágod.

Tudom könnyű ezt mondani de ha egy kis mosolyt magadra erőltetsz, kinyitod magad a világ előtt, másoknak is feltűnik és vonzóbb lesz a társaságod.

Elkezdeni persze baromi nehéz de az első pozitív visszajelzés után már menni fog jobb lesz. Szinte észrevétlenül jön a változás!

2013. ápr. 5. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
igen igen csinálnám,de nem megy...minden nyőgve nyelős...már írtam h próbálok barátkozni,de nem sikerül az sem...azt gondoltam elkezdek vmi tanfolyamot meg keresek vmi olyan melót ahol ismerkedhetek fiatalokkal így suli mellett...de ennyi szerencsétlenség után ebben miért lennék szerencsés? olyan mintha átok enne rajtam...
2013. ápr. 5. 02:42
 5/14 anonim válasza:
Most erre mit lehetne írni? Szerintem van olyan életfázisunk, amikor mindenki érez így, hogy szerencsétlen és hogy nem lesz belőle semmi. De próbálj meg úgy felkelni egyik nap, hogy innentől kezdve bármi legyen is mindig csak pozitívan fogsz gondolkodni és cselekedni. Hidd el, hogy sokkal könnyebb lesz minden, ha pozitívan tekintesz a világra.
2013. ápr. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
életfázis ami majdnem egy életen át tart??? igen ezen lennék én is,de így magamtól nem megy és ezt le is írtam,h miért nem....
2013. ápr. 5. 13:09
 7/14 anonim ***** válasza:

Szeretsz élni? Ha IGEN akkor miért? Te miért kelsz fel mindennap? Miért élsz? Mi az ami hajt? Miért nem csinálsz valami hasznosat? Mi az életed célja? Mi az élet értelme szerinted? Te személy szerint mit gondolsz miért élsz?


Meg kell ismerned először teljesen önmagad, aztán kezdj csak megismerni másokat, mert máskülönben csak ártasz magadnak és másoknak is. 22 évesen még fiatal vagy és van időd, de ne fejlődj visszafelé azáltal, hogy durva vagy és káromkodsz. Próbálj minél jobb ember lenni és ami a legfontosabb, a nehézségek ellenére is határozd el, hogy boldog leszel, csak meg kell találnod a boldogságod.

Én magam Isten által találtam meg, csak azt tudom ajánlani, hogy próbálj meg őszintén Istenhez imádkozni és segíteni fog.

2013. máj. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 DR. ZIRR-ZURR válasza:

Szia!


Minden este tegyél félre egy pohár vizet és a pohár oldalára ird rá amit szeretnél..pl: jólét,harmónia,boldogság,szerelem..

másnap reggel ébredés után idd meg a pohár vizet..ismételd ezt 14 napig minden nap...!! Meg fogsz lepődni!!!

2013. máj. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
51%

Sajnálom, de valahogy nem megy,hogy sajnáljalak. A depressziós embernek van a legnagyobb világfájdalma a semmiért.

Egészséges vagy, csak a kudarc spirálba bele ragadtál.

Az a nagy helyzet,hogy kérhetsz tanácsot százezret, de sajnos,ha beleragadsz a mocskos önsajnálatba 22 éves fejjel akkor a kutya sem fog segíteni.

A sikertelen embernek nincsenek barátai. Ha azon forogsz,hogy az utcán nem néznek rád, akkor azt fogod kapni. Senki sem akar egy boldogtalan ember arcába nézni.

Mondom ezt mind annak ellenére,hogy 7 évig kőkemény depresszióval kezeltek és 6 öngyilkossági kísérletem volt.

Én megtanultam a leckét. Senki nem segített csak én saját magamnak.

Mert megakartam gyógyulni és nem akartam zombiként élni. És lettek barátaim és szeretem magam.

3 éve tünet mentes vagyok. A legfontosabb, hogy ha nem szereted magad úgy,mint egy Istennőt akkor egy hamar ne várd,hogy a társaságodat keressék.

2013. máj. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
8-as Válaszoló:Köszönöm! De ez miért használ?
2013. máj. 14. 20:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!