Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodom hogy növények...

Azt álmodom hogy növények nőnek ki belőlem. Miért?

Figyelt kérdés

Már másodjára álmodtam hogy ki nő vmilyen növény belőlem de a két álom mégis különbözik. Elsönek a jobb kétfejemen nőttek pici hajtások, egy egész kis telep volt, de idegesített és elkezdtem kitépkedni, de ahogy kiszedtem egyet már rögtön nőtt a másik a helyére. Elpusztíthatatlan volt. A másik álmomban két héttel utána az alkaromon nőtt ki egy orchidea, és mivel álmomban emlékeztem az előző álmomra, így nagyon félve têptem ki, valakinek meg kellett győznie, hogy megtegyem. Miután kitéptem, egy òriási gyökere volt, nagyon nagy. És nem fájt, hanem éreztem ahogy kijön belőlem, szinte megkönnyebbültem. Egyszerűen viszolygok ezektől az álmoktól nagyon rossz érzésem van ezzel kapcsolatban.


Valaki segítsen!



2015. okt. 20. 22:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert ***** vagy>
2015. okt. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Túl sok Resident Evilt játszottál, vagy annyi eszed van mint egy növénynek. De megvalósul ez az álmod mihelyt eltemetnek.
2015. okt. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak látod magad előtt a jövőt. Tudod, miután meghalsz, belekerülsz a földbe, elbomlasz, a növények meg majd felvesznek kajaként.
2015. okt. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Legközelebb próbáld meglocsolni, csak megnézni, hogy mi lesz...
2015. okt. 21. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem neked növényfóbiád van. Félsz tőlük? A valóságban szereted a növényeket?
2015. okt. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm azokat az "értelmesnek" szánt válaszokat, amiből semmit nem tudtam meg. Igazán elgondolkodom, hogy a való életben milyen negatív emberek lehetnek a sorok mögött. :) És ilyenkor arra jutok, hogy nem is akarom megtudni.


Utolsó:Szellemileg teljesen százas vagyok, semmi parám nincs. Nincs semmi bajom a növényekkel, bár nem tartok, mert bár próbálkoztam vele, egy sem maradt meg. Egyedül egy kaktuszom van, de azt is ajándékba kaptam.

2015. okt. 21. 18:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy növény növekvése szerintem új kihívásokat, friss kapcsolatokat jelenthet. Mivel egy élet növekedéséről van szó. És mivel belőled nő, így nyilván te vagy a központban. Új barátok,ismeretek stb. Az orchideát a szerelem jelképeként is tekintik, így új szerelmi kapcsolatra is számíthat az. De. Mivel kitéped, mély szerelmet vesztesz el, és ismerősök is cserbenhagyhatnak a saját vagy más rábeszélése miatt.persze ez nem biztos,ahogy semmi sem a mai világban. Legyen szerencsed
2015. okt. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod, igazán rendes vagy :)


Valóban van egy kapcsolatom ami eddig a leghosszabb, és most kezdtem új sulit. De szerelmemtől nem tervezek megválni, sőt az összeköltözést fontolgatjuk.. Remélem nem is történik semmi. :)

2015. okt. 21. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!