Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Megérzés, vagy spirituálisan...

Megérzés, vagy spirituálisan érzékenyebb lennék?

Figyelt kérdés

szóval, ma éjjel álmodtam valamit, hogy megtörtént. Nem részletezném, de kb arról van szó, hogy valaki más megtesz valamit, amitöl féltem kicsit. Ma azt álmodtam, hogy megtette, és bumm: reggel látom, hogy valamikor tegnap este és ma reggel között tényleg.


Lehet, hogy csak bevonzottam, mert amúgy is foglalkoztatott? Bár nem görcsösen gondoltam rá, csak néha eszembe jutott.


Vagy megérzés?



Köszönöm az értelmes válaszokat. Többieknek: trollolollo...



2015. okt. 21. 10:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Valószínűleg megálmodtad a történteket. A megérzés akkor lenne, ha nem álmodban, hanem mikor ébren vagy, egy előérzetet kapsz. (bocsi máshogy nem tudtam megfogalazni) A jósló álmok pedig nem annyira ritkák. Ha nem volt még korábban ilyenben részed, akkor sem kell megijeni. Az emberek 80%-ának előfordul, hogy megálmodik bizonyos dolgokat.

2015. okt. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

megálmodtad... van ilyen,nekem több nagyon megrázó ilyen élményem van. (A bevonzás álomban viszont erőltetett, mint általában.)

*

"Anyám, az álmok nem hazudnak;

Takarjon bár a szemfödél:

Dicső neve költő-fiadnak,

Anyám, soká, örökkön él."

Petőfi

[link]

2015. okt. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vagy félelem miatt véletlenül jókor álmodtad meg, vagy megálmodtad esetet, derítsd ki úgy történt-e ahogy megálmodtad.
2015. okt. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, pontosan úgy történt, mint az álmomban, pedig az illetö több száz kmre van innen. Volt már hasonló eset, de gondoltam utánajárok, miért vannak a jósló álmok- már ha van okuk egyáltalán. :) köszönöm az eddigi válaszokat!
2015. okt. 21. 12:19
 5/8 anonim ***** válasza:

Ilyen nekem is volt már!

Az agy a múlt eseményeiből megpróbálja kikombinálni a lehetséges jövőképet, ez vagy bejön vagy nem mint a lottó!

Ami nem történik meg azt a álmot könnyen elfelejtjük és nem is tulajdonítunk neki nagy jelentőséget!

2015. okt. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha bővebben érdekel a téma:

[link]

2015. okt. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Attól függ mi az.
2015. okt. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Fish1 ***** válasza:

A félelem vonzza a félelem tárgyát.

A bevonzás nem a görcsös gondolkodástól működik, hanem pont ellenkezőleg. Ha valamit gondolsz, majd azt elengeded. És ha érzelmeket is teszel mögé.

Ha valamitől félsz, az kivetülhet az álmodba is, ugyanígy a vágyak is.

2015. okt. 22. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!