Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmodók csoportját keresem!...

Tasnádi B. Gerhard kérdése:

Álmodók csoportját keresem! (csapatnyi spirituálisan nyitott ember, akiknek jós álmuk van, és ezt ebben a közösségben megfejtik, átbeszélik, dolgoznak a kapott információval)?

Figyelt kérdés
valaki segítsen kérlek, akárhogy keresek nem találok! (lehet hogy nincs is??) nem álmot akarok fejtetni, csak tudom hogy nem vagyok egyedül ezzel hogy beigazolódik, s egy csoport biztosan van! előre is köszii. :) (aki meg beugat az tükröt tart maga elé xP)
2014. febr. 20. 13:31
 1/4 anonim válasza:
Tudom nem hasznos vàlasz de nem vagy egyedül!! :)))
2014. febr. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne itt keresd, innen már elmenekültek a spirituálisan nyitott emberek, mert folyton kicikizték őket. Van rengeteg ezoterikus fórum, ott találsz társakat.

Pl.:

[link]

2014. febr. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha ettől jobb akk 3! Irhatsz privit ha èrdekel a tèma! Tükröm is van ha az is kell! :)
2016. máj. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.pedig ez volt az álmom.

Amúgy tegnap találtam egy honlapot ami segìthet:

Szabó Anita mint spurituális èrző. Vag ilyesmi.

Èrdekesnek tűnik próbáld ott.

2016. máj. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!