Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetett ez a fura...

Mit jelenthetett ez a fura álom, szemekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Először is, olvasgattam és találtam 1 olyat, hogy a szem az álmokban a perspektívánkat is jelentheti, amivel a külvilágot szemléljük, ez alapján próbáltam fejtegetni, hogy mit is jelenthetett az álmom és 1 konkrét elképzelésem van, amit a végén leírok, de a ti véleményetek is érdekel.


Tehát, az álmom a következő volt:

A fürdőszobámban voltam, beálltam a tükör elé és akkor vettem észre, hogy nem 2, hanem 4 szemem van.Volt egy bal szemem és a jobb szemem helyén háromszög alakban 3 szemem volt.Mintha valami elbaszott szörny lettem volna.Aztán amikor sikerült elfogadnom magamat, akkor ez a háromszög alakzatban elhelyezkedő 3 szemem eltűnt és újra 2 szemem volt.


Én erre jutottam és ezzel kapcsolatban kéne a véleményetek:

Perspektívából kiindulva a szemek elhelyezkedése szerintem azt jelenthette, hogy nincsen harmóniában a bal és jobb agyféltekés "gondolkodásom" (nem találtam rá megfelelő szót) erre a jobb oldalt található 3 szemből következtettem, mert 3>1, ezért a 3 szemen keresztül tágabb az a perspektíva, amivel a környezetet látom.


UI: Nem hiszek ezekben az ezoterikus dolgokban, az álomfejtést nem ebbe a témakörbe kötném, de mivel mai napig nem tudni, hogy miért is álmodunk, ezért kénytelen voltam ide feltenni a kérdést. :)


2015. okt. 27. 21:47
 1/2 anonim ***** válasza:
A szem a lélek tükre...
2015. okt. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem jelent semmit.
2015. okt. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!