Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenhet ez az álom?

Mit jelenhet ez az álom?

Figyelt kérdés

Sajàt síromat àlmodtam meg ahol csak a nevem szerepelt ès a születèsi dàtumom ès a tàvozàs idôpontja ami korràbban volt mint a születès idôpontja îgy; 1993.11.03.-1045 kèsôbb ezeket ròma számok vàlltottàk fel vagyis annak nèztem nem emlèkszem hogy ebben a sorendben volt (DLXV) de ezek szerepeltek benne. Ez a sír szàmomra ismeretlen szobàban volt ahol egyedül csak a règi àgyam volt ismerôs. Fel keltem ès làttam a sírt a nevemmel az nap kèszült kèrdeztem anyukàmat ès mondta hogy èn nem lehetnèk itt sírban kène lennem ès folytatta a fôzèst mintha mi sem törtènt volna. Kèrdeztem hogy koporsòt is csinàltattàl nekem ô azt felelte ridegen hogy igen. Vissza megyek ès a sír ùgy nèzett ki mintha ezerèves lenne egy nap alatt a szobàban talàltam kettô ismeretlen fiatal lànyt.


Tudom hogy nagyon zavaros, nekem is az.. Kerestem az àlmoskönyvben (Krùdy) ròla de sajàt sírt nem emlitett. Ha valaki tud nekem segíteni ebben hogy mit jelenthet annak nagyon örülnèk! :)


2015. okt. 30. 07:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán azért van mert túl sokat képzelődsz a halálodról,vagy csak úgy jött ez az álom mint a többi.
2015. okt. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

elso sorban valtozast jelent vagy csak valami uj dolog, szemely jon az eletedbe.

a tobbi lenyegtelen, lehet hogy csak ossze vesztel anyukaddal, vagy csak ugy erzed hogy nem foglalkozott veled nem erzed magad fontosnak, vagy csak egy visszatero gondolat szulemenye ami bele keveredett az almodba :) semmi felelem!

kiszamithatatlan az emberi agy

2015. nov. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!