Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenhet ez az álom?...

Mit jelenhet ez az álom? Isten falu meg ilyenek.

Figyelt kérdés
Szóval azt álmodtam, hogy Isten egy egy derűs reggelen megkért engem, hogy építsek neki egy falut. Nem volt mit tenni, mivel féltem Isten haragjától úgy döntöttem, hogy nekifogok falut építeni (annak ellenére, hogy nem vagyok kőműves). Miután végeztem az építkezéssel Isten azt kérte, hogy építsek ólat a disznóinak, hát azt is megcsináltam. Aztán kérte főzek le neki kávét. Nem telt el sok idő lefőztem neki egy adag kávét. Isten aztán mondta, hogy vegyek neki egy csomag cukrot és egy doboz cigarettát. Na már onnan egy kicsit mérges voltam, de nem volt mit tenni megcsináltam azt is, mert féltem Istentől. Nem telt bele sok idő egy újabb kéréssel fordult hozzám. Isten így szólt: "hozzál nekem sztriptíz tanácsokat." Nem volt mit tenni kerestem neki sztriptíz tanácsokat, de csak csámpást egy molettet és egy irdatlan jó nőt találtam. Eleinte nem akartak velem jönni, de meggyőztem őket, hogy Isten elé kell járulniuk. No beszéltem ott fűt-fát, amíg nemcsak belementek. Beletelt néhány órában, amíg odaértem, hiszen nem volt közel a nagyúr faluja, amit én építtettem neki. Tehát néhány óra múlva már ott voltam, vittem a lányokat Isten színe elé, de Isten olyannyira megharagudott rám, hogy hoztam neki egy csámpást és egy molettet, aki egyébként kövér volt, hogy mérgében pokolra juttatott, ahol is üstben főztek az ördögök. Isten pedig összeházasodott a harmadik lánnyal, én pedig szenvedtem, mint az állat. Mit jelenthet?
2015. júl. 23. 08:45
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Jah, az el is felejtettem mondani, hogy a csámpásat és a kövéret is pokolra juttatta velem együtt.
2015. júl. 23. 08:51
 2/12 anonim ***** válasza:
azt jelenti, h felszinesen iteled meg a noket.
2015. júl. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ne viccelj már! A csámpás nem volt valami szép, igazság szerint rusnya volt, de a duci helyes volt. Talán lehetett volna köztünk valamit, mondjuk két mérföld távolság. Egyébként csak viccelek. A duci tényleg helyes volt, hát nem is értem mi baja volt vele Istennek. Nem szereti a dögös mackákat. :D
2015. júl. 23. 09:07
 4/12 anonim ***** válasza:
Lehet a tàncosok testvérek voltak?
2015. júl. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Túl összefüggő. Az álmokban nincs ilyen, hogy "néhány óra múlva ott voltam"


Meg honnan tudod, hogy Isten volt. Mondta? :D

2015. júl. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Utolsó, de lehetnek ilyen szabályos álmok. Nekem is szoktak lenni. :D Bár az enyémek néha még ennél is hosszabbak és bonyolultabbak. Aztán mikor reggel felébredek csak még fáradtabb vagyok mint mikor ágyba bújtam. XD Kérdező, remélem nem a jövődet álmodod meg.
2015. júl. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha félned kellett tőle, akkor az nem Isten volt. Az igaz Istentől nem kell és soha nem is kellett félni. Aki mást állít az hazudik, vagy tudatlan és bepalizták. Ez van.


Sajnállak, ha tényleg így képzeled el Istent :)

2015. júl. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mit jelenthet? Hát azt, Joker 2.0 nevű felhasználó írónak készül, író szeretne lenni, és felülmúlni a fantáziaszegény báró Münchausent.
2015. júl. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#4 Nem hiszem, hogy testvérek voltak, vagy legalábbis nem tudom.

#5 Valószínűleg nincs ilyen, csak én foglalom így össze, hogy kerek legyen a történet. Isten nem mondta konkrétan, hogy ő kicsoda, hanem valamilyen oknál fogva tudtam, és valamennyire hasonlított Jézusra. De inkább mondjuk úgy, hogy Isten olyan volt, mint Jézus, csak másmilyen.

#6 Én is remélem, hogy majd nem főznek üsdbe. Egyébként én gyakran álomdok ilyeneket, és hasonlóan hozzád reggelre még fáradtabb vagyok, mint voltam.

#7 Én igazság szerint nem hiszek Istenben, de nem tehetek róla, hogy ilyeneket álmodok.

#8 Nem készülök írónak. Én rajzoló, grafikus és a számtecht is vágom. Egyszer az anonymous csoporthoz is akartam csatlakozni, de hozzám képet amatőrök. Ezt azért mondom, hogy menőzek.

2015. júl. 23. 14:38
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez jó kamu! :DDDD
2015. júl. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!