Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Rémálom után ti inkább megkönn...

Rémálom után ti inkább megkönnyebültök, vagy utána rágódtok rajta? Mennyire veszitek komolyan az ott látottakat vagy érzetteket? Meg lehet őrülni vagy sokkot kapni alvásközben?

Figyelt kérdés

Én mindig örülök, ha rosszat álmodok. Mert úgy érzem tapasztalok. A jót meg ki nem szereti?


Majdnem letörtem a lábujjamat tegnap és a fizikai fájdalom miatt azt álmodtam, hogy véletlenül letörlöm egy rokonom fontos adatait a gépéről. Törés vagy törlés majdnem ugyanaz. Pedig csak figyelnem kellett volna.

De jól esett lelkiismeretfurdalásra ébredni, kicsit szorongva.



2015. nov. 5. 02:16
 1/9 A kérdező kommentje:

Lehet olyan, hogy lefekszünk és reggel soha többet nincs kedvünk beszélni? (pl. mint valami traumánál)

Az álom kihathat így a lélekre?

2015. nov. 5. 02:20
 2/9 A kérdező kommentje:
Szerinted az álom a karma következménye, vagy az álom is hat a karmára? Esetleg egyik sem?
2015. nov. 5. 02:31
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát rémálmodni nem jó dolog. Nekem csak nagyon ritkán van rémálmom. Ha tényleg jól esett erre ébredni, mazochista vagy, de szerintem csak ironizálsz... ha meg nem, talán meg is érdemled, mert ezt érezheted legbelül, ami a karmától is lehet, ez mazochizmus. Amúgy az álmodnak semmi köze ahhoz hogy eltört az lábujjad :)
2015. nov. 5. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ébredéskor éld át az érzést amennyire csak lehet


Ugyanis ez volt az álom célja

2015. nov. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem tört el, viszont az alvásom folyamatát zavarta.

Néhány éve viszont majdnem eltört az, amelyiket kivételesen nem vertem be. Kb ilyen időszakban.

2015. nov. 5. 11:48
 6/9 anonim válasza:

Jaj, de jó, hogy neked ilyen "rémálmaid vannak".

Én ha felkelek rémálomból meg is könnyebbülök meg szorongok is egy kicsit a félelemtől. Sajnos volt már olyan, hogy egy rémálom miatt 2 napon át nem aludtam, sokkot kaptam tőle, de nagyon durván.

2015. nov. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Szegény:(

Szerencsére csak álom volt és nem a valóság!

Bár van amikor a valóságot éljük át újra, ami alapból rémes.


Nem mondom, hogy rémálom, amit írtam. Csak eszembe jutott.

2015. nov. 7. 19:08
 8/9 anonim válasza:
De bölcs valaki :D
2015. nov. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem utoljára nyáron voltak nagyon sötét rémálmaim. Szó szerint magamon kívül őrjöngtem többször is. De mivel tudtam rájuk a gyógymódot, megszűntek.


Azóta talán egyszer fordult velem elő, hogy álmodtam valamit, de nem tulajdonítottam neki semmi jelentőséget. Semleges hatással volt rám.

2015. nov. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!