Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Jelent valamit ez az álom?

Jelent valamit ez az álom?

Figyelt kérdés
Az álmomban egy család beköltözött egy új házba. Hárman vagy négyen voltak: Anyuka, apuka, egy kislány és talán egy kisfiú. Körbejárták a házat, aztán a kislány felment a padlásra, pár perc múlva pedig a kislány sikított. Ekkor ébredtem fel. Ez jelenthet valamit? Előre is köszönöm a válaszokat. :)

2015. nov. 5. 16:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Szoktál horror filmeket nézni?
2015. nov. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már egy jó ideje nem láttam horrort, és nem is igazán szeretem őket. :D
2015. nov. 5. 16:37
 3/7 anonim ***** válasza:

De már láttál. És biztos volt benne kislány, aki szellemet látott vagy démont :D

Esetleg valami thrillert vagy krimit, amiben ha nem is pedofil kapja, valami zsaroló ember.


Milyen érzésed volt a kislánnyal és családjával kapcsolatban?

2015. nov. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amúgy meg a kislányok mindig csak visítanak. Lehet, hogy a sötétben megijedt.
2015. nov. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy csak most írok. Azon gondolkodtam, hogy van-e padlásod :D
2015. nov. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sok mindent jelenthet. De úgy érzem, kihagytál részeket. Emellett tudni kéne, kinek a szemszögéből láttad az álmot, mi előzte meg a ház képét, mit éreztél, amikor felébredtél, milyen házban élsz, stb. Így csak az előttem szólóhoz csatlakozhatok: valami horrort néztél, amiatt álmottad, holott úgy érzem, mély szimbolikája lehet ennek az álomnak.
2015. nov. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem igazán emlékszem a részletekre. A családot nem ismertem, viszont mikor a kislány elkezdett visítani, elkezdtem pánikolni és féltem hogy valami történt vele. Van padlásunk, de nagyon régen nem voltam fennt és nem is használjuk. De lehet hogy tényleg valami horror film miatt álmodhattam ezt. Köszönöm az eddigi válaszokat. :)
2015. nov. 6. 05:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!