Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » SOS! Mit jelenthet ez az álom?

SOS! Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Tegnap éjszaka álmodtam, általában nem szoktam álmodni, vagy emlékezni csak töredékekre, de most tisztán emlékszek mindenre és nem hagy nyugodni a dolog.

Az álom röviden:

a régi általános sulimban csak én állok a suli közepén, egyszer csak egy gyönyörű lány menyasszonyi ruhában lesétál a lépcsőn és arra kérem, hogy még utóljára csókoljon meg. Miután megcsókolt én a háta mögé álok átölelem és ezt súgom a fülébe -"találkozunk a pokolban, várj csak meg" ő erre elmosolyodik és én egy golyóstollal elvágom a torkát :O WTF?... aztán mintha mi sem történt volna megyek beülök egy órára.


Mit jelenthet ez az álom?



2015. aug. 6. 22:15
 1/6 A kérdező kommentje:

és még

A lány nem elékeztetett senkire, de amíg sétáltam a terembe befelé azon gondolkoztam (ugye az álomban), hogy ugye nem fájt neki, idézem: -"remélem gyors és kíméletes voltam a drágámmal"

egyáltalán nem értem ezt az egészet... eddig soha nem volt még ehez hasonló álmom sem... am 19 f vagyok

2015. aug. 6. 22:21
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy tegnap sokat ettél, és meleg volt az éjszaka, ezért nyugtalanul aludtál.
2015. aug. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Ha ez komoly, akkor nagyon durva. Nem mintha értenék az ilyen dolgokhoz de erőszakos dolgot én nem csináltam soha álmomban ha jól emlékszem, megölni valakit biztos nem. Szerintem fölösleges ezen aggódnod, tudom, hogy ez az ezotéria kategória, de hidd el csak az agyad játszik veled. Gondolkodj azon mik történtek veled az elmúlt időkben háltha találsz valami összefüggést.


Ha lehet hinni ennek akkor ezt jelenti: [link]

2015. aug. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Legoman ***** válasza:

Szerintem a szeretteidet, esetleg a barátnődet vagy a jegyesedet vagy csak egyik szerettedet vagy bárki mást, kényszeríted arra, hogy egyezzen bele valamiben, amivel te jobban jársz, mint ő.

Az elején lehet, hogy jól alakul a sorsa, de utána az élete kész pokol lesz és már uralkodsz is felette.

2015. aug. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszönöm!!

utolsó kettő azt hiszem igazatok lehet

A bátyám megy ki külföldre dolgozni és szeretem meg minden, de valahogy én is segítettem, kicsit átmostam az agyát hogy jobb lesz kint neki, ami tulajdon képen igaz mert itthon nem fizetik meg a munkáját de kint 5 szörösét megkapja.

2015. aug. 8. 19:32
 6/6 anonim válasza:
Én is álmodtam már olyat hogy megöltem valakit, csak én a vőlegényt. http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__alomfejtes__6799704-..
2015. aug. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!