Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Gyakran visszatérő álomkép...

Gyakran visszatérő álomkép egy gyilkosságról? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Elég sokszor megesik velem az, hogy álmomban úgy érzem (szinte tudom) hogy valamikor régen megöltem valakit, és biztos vagyok benne hogy sosem fog kiderülni


Sosem ez az álmok fő témája, hanem inkább csak "rágondolok" az álomban



Mit jelenthet ez?

Sosem akartam senkit sem bántani (és persze nem is öltem meg senkit), mégis mindig visszatér ez a gondolat.. :/


2015. nov. 29. 00:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Hogy tér vissza a gondolat álmodban? Honnan tudod,hogy visszatér? Emlékszel rá? És csak egy nem tudatos érzelem? Félsz, hogy kiderül, bánod, vagy?

Remélem nem engem öltél meg:(

2015. nov. 29. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Úgy szokott bevillanni, mintha csak valami régen történt kínos helyzet lenne


Semmi megbánás nincsen, inkább csak ott motoszkál bennem a tudat hogy megöltem valakit (és minden álmomban másvalakit, de mindenképpen olyasvalakit akit ismerek), de már olyan régen, hogy kizárt dolog az, hogy kiderüljön


A való életben is tele van megbánással az életem, lehet ez annak a megnyilvánulása lenne? :D

2015. nov. 29. 07:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Már meg is fejtetted a saját álmodat. Azzal, hogy elárultad, tele vagy megbánással. Egyébként ez, hogy arra gondolsz, hogy megölsz valakit, jelzi az elfojtott indulataidat, amik abból fakadnak, hogy úgy döntesz, hogy valamit nem teszel meg. Azért nem az álmod fő témája, mert ez tanács szinten jelenik meg. Nem az, hogy ölj meg valakit, de végezz valamivel, ami végigkíséri a múltadat! ha megbántottak, akkor felejtsd el magát az illetőt is, ha meg azon rágod magad, hogy valamit nem tettél meg, itt az idő, még nem késő megtenned.
2016. márc. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!