Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Saját sírral álmodni?

Saját sírral álmodni?

Figyelt kérdés

Azt àlmodtam hogy a falum temetőjében vagyok amyummal egy sírnàl, ami az enyém volt! Ott àltunk, tèrdeltünk és rendezgettük a sírt (aminek a formàja is érdekes volt mert nem ugymond függőlegesen volt a sír, hanem vízszintesen a kőfejfàhoz vagy mihez képest) és azt csinàltuk hogy pakoltunk rajta viràgokat meg egy kis szobrot. De az érdekesség az, hogy közben azt beszélgettük hogy nekem ez lett volna a sírom, ha gyerekként halok meg.

Ez vajon mit jelent? Utàna néztem màr, de csak halàlról meg temetésről talàltam dolgokat (vàltozàs, hàzassàg, megszabadulni egy érzéstől blabla) de ez szerintem egyik se volt. Elvègre nem azt àlmodtam hogy meghaltam.


2015. nov. 30. 07:54
 1/2 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy az fontos-e de mèg a sír úgy nézett ki, hogy a fejfa vagy mi rendesen megvolt csinâlva kőből/grànitból vagy az ég tudja miből csinàljàk ezeket, és a sír rész azon kivül hogy vízszintesen àllt, a külseje is megvolt rendesen csinàlva, a tetején viszont föld volt.
2015. nov. 30. 08:04
 2/2 anonim ***** válasza:

A gyerekkorodat temettétek. Azt jelenti, hogy felnőttél. Nem?

https://www.youtube.com/watch?v=zzTZeeMCUBk

2015. nov. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!