Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az 1. nagy szerelmemmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hucsigollyó kérdése:

Az 1. nagy szerelmemmel álmodok! Kb.5 éve volt egy nagy szerelmem, és egy ideig nem láttam nem is volt semmi gond addig amíg el nem keztem rolla álmodni. Bármit álmodtam mindig benne volt. Nagyon kiváncsi vagyok hogy ez miért van?

Figyelt kérdés
Mostanában a sráccal ujra beszélgetünk, még így is az álmaimban van pedig még jàrni sem jártam vele csak szereles voltam belé nagyon! 16/L
2014. márc. 29. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:
beszélgetsz a 11 éves korodbeli szerelmeddel hahaha azért álmodsz vele
2014. márc. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert beszéltek, és a fejedben van, azért.
2014. márc. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Èss mivan h beszelgetek vele 11èveskoromban lettem belé szerelmes és?..


Valahogy sosem tudom felfogni h ez miért vanezaz àlom dolog.:/

2014. márc. 29. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!