Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Történt már veletek olyan,...

Történt már veletek olyan, hogy megálmodtátok, megéreztétek egy hozzátok közel állo személy halálát? Mi modon? Meséljetek kérlek.

Figyelt kérdés

#halál #megérzés #megàlmodni
2013. jún. 17. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Erős depresszió és halálvágy tört rám hirtelen. Lényegében azzal telt minden napom, hogy eldöntsem, gyógyszer vagy érfelvágás, esetleg más.

Ez idő alatt egyik osztálytársam kiesett suliból, senki sem tudta, miért hiányzik.

Majd egy osztályfőnöki órán közölték, az anyja öngyilkos lett. Sejtettem, valami nincs rendjén, de szépen ledöbbentett. Azután elmúlt a depresszió, mert már csak erre tudtam gondolni.


Persze simán lehet véletlen is. Szóval ez nem bizonyíték semmire. Álmok elhalálozásról nem váltak valóra egyszer sem. Ill. ez az érzés sem tört rám azóta (legalábbis ilyen erősen nem).

2013. jún. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én azt álmodtam, hogy együtt úszkálunk papa, apa és én egy nagyon szép tiszta medencében, süt a nap meg minden. Aztán apa mondta, hogy menjünk, papát megpróbáltuk kisegíteni a vízből, de ellökött minket, hogy ne, hagyjuk, nem akar kijönni. És fogta magát majd elúszott a tiszta vízben, messzire, a napsütésben, a végén már nem is láttuk. Apa még próbált volna utána menni, de én mondtam neki, hogy ne, nem akar maradni, és nem lesz baja.


Két napra rá meghalt nagypapám.

Mikor már felébredtem tudtam, hogy nemsokára el fog menni. Nagyon beteg volt szegény, de apa nagyon szerette volna, ha felépül, ami egyébként többször is sikerült előtte, csak aztán megint újra beteg lett. Sokat gondozta.


Volt még pár hasonló, de szerencsére nem halállal kapcsolatosak.

2013. jún. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2., ez nagyon megható...
2013. jún. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Nirata válasza:
Egyszer arról a filmről álmodtam, amit a legutóbb néztem a nagyapámmal... Másnap meghalt
2013. jún. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Adammaister válasza:
1 válaszoló Nekem is pont ugyan ilyen volt félelmetes érzés vissza gondolni rá hogy az mondogattam hogy megfogok halni anyuék nyugtatgattak és elmúlt !
2013. szept. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!