Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ha ilyeneket álmodok az beteg...

Ha ilyeneket álmodok az beteg jellemre utal? Vagy mit jelent?

Figyelt kérdés

Mostanában elég fura álmaim vannak. Pl.: Ma is azt álmodtam, hogy a sulinak a harmadik és a második emeletét felrobbantják, és mindenki meghal, kivéve egy lányt, Ő túléli, és ment érte egy fiú, hogy megmentse, s már az utolsó lépcsőfokról vitte le, de megbotlott, a lány kirepült a kezéből, és beverte a fejét az ott levő asztal sarkába, hogy csak úgy ömlött a vér. Rögtön meg is halt. Aztán jött a takarítónő, s kelletlenül, elég slendrián módon feltörölte, majd a vállára vette a halott lányt és elvitte. Aztán elkezdődött az óra, és én pont annál a padnál ültem, amit a takarítónő oly hanyagul törölt le, s ott volt az alvadt vér végig az asztalon. Ekkor sikítottam, és a többi ember meg furán nézett rám az osztályban, hogy mi bajom van, hisz az egy kis vér... (Mert ez mindenkinek olyan eszméletlen természetes volt.) És persze, a tanítás aközben folyt, hogy a bombarobbanás okozta károkat takarították a suli többi részén.

Nem tudom, de nagyon felkavart ez az álom is, meg amiket mostanában álmodok. Olyan abszurd, és ijesztő dolgokkal vannak teli. Kezdek félni, hogy ez a belső, rejtett énem mind és, hogy én valójában ilyen pszichopata vagyok. Szerintetek mit jelenthet az álom? Beteges lennék? (Nem nézek semmiféle horror filmet, sőt még thrillert is csak ritkán, akciót meg pláne. Olvasni is romantikusakat olvasok, szóval nem tudom honnan jöhetnek ezek az álmok.)



2015. dec. 1. 17:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Gondolom a terrortámadás miatt volt bomba az álomban.

Egyébként semmi bajod. Csak szép a lelked. Szebb a valóságnál.

2015. dec. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, a bomba lehet amiatt volt, én is gondoltam már rá. De nem értem miért kellet meghalnia annak a lánynak.:( Ráadásul úgy bántak a testével utána mint egy darab ronggyal. Na mindegy, lehet kicsit túl sok jelentőséget tulajdonítok az álmaimnak. Mindenesetre köszönöm a válaszodat:)
2015. dec. 1. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!