Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ezt megtudná közületek valaki...

Ezt megtudná közületek valaki fejteni?

Figyelt kérdés
Szeptemberben szültem egy kislányt,aki 5 napot élt,majd váratlanul elhunyt,még bent a kórházban.A mai nap azt álmodtam,hogy jósnőnél voltam,hogy beszélni tudjak a halott kislányommal.A bal kezében fogott egy papírlapot,rá szorítva az egyik rózsaszín színű,csipkés,francia bugyimat.A jobb kezével egy tű szerűséggel,ami nem egészen tű volt,mert úgy lehetett fogni,mint a tollat,elkezdte karcolgatni a bugyi csipkéit.Mikor végzett,rám nézett és levette a bugyit a lapról és az volt ráírva,hogy "BOCSÁSS MEG"

2015. dec. 2. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:

"A bal kezében fogott egy papírlapot,rá szorítva az egyik rózsaszín színű,csipkés,francia bugyimat."


Ez a része tetszik az álmodnak. :P

2015. dec. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hogy béla szereti a francia bugyikat
2015. dec. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
jaj de primitivek vagytok.. tömören azt jelenti az álmod hogy elkéne engedni ezt a dolgot, nem te tehetsz róla, bocsáss meg magadnak, legalábbis ezt üzeni a belső lelked vagy mi.. az álmok mindig önmagunkról szólnak, bugyi sztem intim dolgokat, tabut esetleg elzárkózást jelenthet, rózsaszin meg szeretetet, ragaszkodást, érzelmeket. vagyis ilyen témához van köze sztem...
2015. dec. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A férjed mit szólt hozzá?
2015. dec. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
17:14 Köszönöm.
2015. dec. 3. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!