Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Valakivel történt-e még ilyen...

Valakivel történt-e még ilyen hogy megálmodta mikor kel fel? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Velem most egy olyan történt, hogy azt álmodtam (nem aludtam mélyen szerintem) hogy bekapcsolom a telefonomat amikor felébredek és 08:21 volt rajta az idő még ágyban ugyebár.


Na és ami történt:

Felkeltem 08:00-kor de nem kapcsoltam még be a telefonomat csak onnan tudtam hogy kerek 08:00 volt, hogy előttem van a kisóra. De még gondolkodtam, aludjak-e tovább vagy se...feküdtem még, nem aludtam már és nem néztem az órát. Aztán kikeltem az ágyból teljesen ránézek a kisórára és pontosan 08:21 volt. Pedig nem volt szándékos...


2015. dec. 4. 21:59
 1/1 Juhász Kitti2 válasza:
N̶̨͓͉̘͖̩̱̺̜̣͚̮͈̖̫̄͊̂ͪ́ͥ͒ͣ̃ͣ͛ͤͩ̍̚ě̪̰̰͙̞̹̲̹̠̞̖̫͉̲̜̮̮̋̑ͪͥ̒ͮͤͦ̆̈̋̚͝͞ḿ̛͕͙̻̦̬̦̻̺͍̣͓͎͕͓̭͐̈̃ͩͦ̽̄̈́̀̾̽̆ͣ̆ͫ̀͡͡͠ͅ,̴̶͊̅̓̾̑ͤ̅ͨ͑ͭ͐̒͑̊ͩ҉̮̫̘̘͙̥̭ ̟̱͓͖͎͇̻̗̺̤͔͇̪̣̞̝̗ͫ̉͊͆͘͝v̶̷̸̨̜̻̟͓̲̩͉̯͉̜͖͙͕̜̦̘̞ͣ͐̆͗͆͡è̶͈̪̟̫̲ͨ͊͛̈́̽l͗͆͆ͤͬ̓̾̀̄ͣ̓҉̘̩̦̰̞̦̘̬̲̳̠̣͈̼̩̤̗̭͝ͅe̷͇̯̣̼̼̯̒̈́͋ͩͣͨ͜m̴̧̛̼̘̜͈͈͖̥͙̺̈ͧͯ͊ͧ̒͒̿͒̿̚͞ͅ ͉͇͙͍͙͓̣̼̟͓̣͓ͭ̆͆͊̓͒̒̋̾̑̉͐̚͟m̶̸̨̬͙̖̮̖͚͉̋̐̋ͫͪ͌̈̈́̍ͩ͋ͤ͌̀͜é̖͈͎͕̟̆ͨ̾̓ͭͪͬͪͯ̕͢g̓̇̔͋ͭ̔ͫ̑̃ͮ̐ͨ͜͞͏̱̙̩̘̲̭͝ ̋͌͌̽̾ͫ̄ͨͬ̊ͨ̐ͦ̔̿҉̜̜̟͉̣͚̞̲́͘͜͠n̪̗̘͉͚̳̜̝̳͍͔̖͓̯̫̱ͣͭ̐͊̃̈́ͫ̃̉͐̈́̎͊̾́́͘ͅͅe̴̞̬̮͕̗̟̟̦̞̳̼̘̘̘̺̯̊̔̃ͪ͒͛ͤ͂͐͌̉̑ͧ͆ͯ̇̀ͅm̶̪̦̰̬͙̥̳͔̗̖͕͖͍̦̘̓ͫ̿̽̓̓̔͑ͪ̋ͨ̈ͩ͟ ̷̱͈͇̩͈̗̖̘͓̹͇̍̇̃̉̿̈́͡t̢̢̜̤͕̝͕̤̬ͥ̋ͬͩͩ̉͒ͤͯ͢͝ơ̷̡̱͚͔̰͙̖̬̱̼̹͉̥̞͙͖̈̈̏͑̋ͬ̔̒ͩ́͡r̸̼̳͙̲̪ͣ̍̑̈̈́̇͆ͧ͌̇́͢ṭ̵̶̻͙̖̳͕̩̠̬̫̖ͤ̍̀̎̀̾ͯ̋̾́ͮ̃̍͛̌é̵̢͍̟̖̺̞̖̰̹̙͓̯̤̝̺̖͋̾͐̀ͩͩ̓̅̈̅ͭͫ̾́͆͂̀͜ͅņ̷̜͈̺̟͙͔̺͈̬̦̳̗̫͎͉̮̦̲̜̇́ͯͥ̎͆ͩt͉̝̲̩̗͉̣͎͎̬̋͗̏͒̋̃ͬ̀͐ͪͣ̀.̧͙̹̪̖̠̩̙̹̬̥̣̠̔̓̓͊ͯ̒̇̍͌̇̃̉̽ͧ́͡͞
2015. dec. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!