Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Valami útmutatást jelenhet?

Valami útmutatást jelenhet?

Figyelt kérdés

Az esetek többségében előre megálmodok bizonyos dolgokat,legyen szó apróságokról vagy nagyobb eseményekről.Ám nem mindig konkrétan jelenik meg...inkább szimbolikus álmokat látok.

Nem is olyan rég azt álmodtam hogy kis cetlikre írt üzeneteket kaptam egy ismeretlentől és én azokra mindig válaszoltam..egy idő után már csak én írtam..s nem kaptam választ.Zavaros volt a dolog..de emlékszem hogy egy parkban sétáltam..egyedül..este..és valamiért elakartam menekülni mindenki elől..ekkor tűnt fel az a bizonyos személy aki egyben a cetliket is hagyta nekem.Ezt a személyt a valóságban is ismerem...és furcsa de nem rég megszakadt vele a kapcsolat..hiába keresem választ nem kapok..talán amikor bajban leszek újra felfog keresni,vagy mit jelenthet ez?

Na de..miután vége lett a vele való kapcsolatnak..feltűnt egy másik álomban..egy korombeli fiút láttam aki egy lánnyal volt de aztán valahogy mégis csak velem került intim kapcsolatba...a napokban fel is tűnt ez a fiù egy régi ismerősöm képébe..kiderült..barátnője van...viszont megemlítette nekem hogy régen értem is odavolt.



2015. dec. 13. 20:19
 1/1 anonim ***** válasza:

útmutatást semmiképpen.

az agy nem pihen és nincs kikapcsolva az alvás fázisában,ennek köszönhetjük az álmainkat.és azt pedig,hogy emlékszünk is rá azt meg annak,hogy gyorsan és hirtelen ébredsz-ezért emlékszel rá.ha a "normál" módon ébrednél azaz amikor az alváshoz szükséges hormon lassan csökken azaz ébredő fázisba kerülsz,ez esetben nem emlékszel az álmokra-de ettől függetlenül akkor is álmodtál.

inkább szórakozz ezen pláne ha jó álmok-de óriási jelentőséget és életet meghatározó dolgot ennek tulajdonítani-nem szabad.

álmoktól ne várj olyat,hogy majd megold olyat-amit neked kellene!

2015. dec. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!