Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Kellene egy kis segítség....

Kinga0626 kérdése:

Kellene egy kis segítség. Mostanában sokszor előre álmodok pár dolgot, de úgy, hogy nemtudom róla. (többi lent részletesebben) miért lehet?

Figyelt kérdés

Tehát. Sokszor előre álmodom pl a napomat,higy mi történik majd velem,de úgy h nemtudom róla csak ha elkezdődik akkor érzem úgy mintha már megtörtént volna velem,es eszembe jut hogy ezt álmodtam. De nembirom megváltoztatni. Meg mostanában sokkal jobb lett a szaglásom,látásom,hallásom. Szerintetek miért lehet?

Normális válaszokat légyszives. Köszönöm előre is:)


2015. dec. 19. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet szimplán csak deja-vu érzés. Nem feltétlen álmodtad meg. Ez annak a jele lehet, hogy az utadon vagy, hisz már egyszer láttad az életedet mikor kiválasztottad. Ezért érezheted, hogy ismerős a helyzet, amiben benne vagy. Az erősödő érzékszervek lehetnek spirituális úton fejlődésnek a jele. :) ha van kérdés, írj bátran!
2015. dec. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Legyél változatos, és nem lesznek kiszámíthatóak unalmas napjaid.
2015. dec. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Tirael válasza:

No para. 1xűen meg vagyol Áldva. Ez nem akármilyen Képesség.


Azért van ez így mert Dolgod Van Vele.


2x pedig, Nem megfelelő* embereknek ezt ne mond mert Visznek majd a "Dili Doki"-hoz és azt nem hiába hívják DILIs -nek. (98%-ban mind hülye ahogy van) :)


am.. Magadnak is ki tudod majd kísérletezni szerintem hogy mit és hogyan kell majd Vele csinálnod.


A lényeg h. elérd a Célod.


hát valami ilyesmi

2015. dec. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 De hasznosakat mondasz:D
2015. dec. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Abszolút van ilyen. Nálam nem rég kezdődött (tudom az okát). Pár hónapja. Minden éjszaka álmodok. Többször észre is veszem, hogy álmodok. Volt hogy munkával kapcsolatban megálmodtam valamit, hogy ott gond lesz.


Volt egy feladatom és hidraulika csövek bekötésével kapcsolatban álmodtam valamit. Kíváncsian kezdtem a napot, hátha most vége sikerült valamit megálmodni. Aznap jöttek és felraktak olyan csöveket, amik mint kiderültek az én feladatomnak útjában lesznek és ezt meg kell oldani. Érdekes volt.


De vigyázni kell vele. Pont tegnap megint munkával álmodtam. Terveztem pár dolgot beépítésre, és azt álmodtam hogy az alvállalkozó, aki kijött a csapatával végül nem volt hajlandó megcsinálni. Elméletileg ma fejezik be. Nem tudom a végeredményt, de szerintem jó lett.


Azt akarom mondani, hogy nem mindig üzenünk magunknak, hanem valamikor a félelmeinket éljük meg és nehéz eldönteni, hogy most ez egy jel hogy mi lesz vagy hogy ez csak egy félelem megtestesülése álomban. A félelmem megvolt napközbe és úgy szivárgott be az álmomba.

2015. dec. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!