Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Volt már önbeteljesítő jövőbel...

Volt már önbeteljesítő jövőbelátó álmotok? Olyan mint a Star Wars 3. részbe.

Figyelt kérdés
Nekem igen. Valamit meg akartam akadályozni, aztán épp az vezetett el a dologhoz.

2015. dec. 23. 23:38
 1/3 Missi_Key ***** válasza:
79%
átálltam a sötét oldalra és lemészárol..khm ..bocs ez nem én voltam :D
2015. dec. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
17%

A Star Wars 3-at még nem láttam. De volt egy különös élményem amit nem felejtek el amíg élek. Egyetemi vizsgára mentem aznap. Reggel felébredtem és félálomban, vagyis alfában ösztönösen kinyitottam a vastag (volt kb. 4 cm is) egyetemi jegyzetet, majd az egyik oldalon lévő fél oldalnyi szöveget és ábrát jól áttanulmányoztam. Majd látszólag véletlenül kinyitottam máshol is és ugyanezt tettem még két helyen. Akkor még semmit sem sejtettem hogy ez meg miféle felkészülés. Aztán a tételhúzáskor egymás után kihúztam 3 tételt. Amire a válasz pontosan az a 3 oldal volt amit reggel átnéztem. Ha ez nem velem történik meg akkor nem hiszem el.

Persze régebben az utcán árult borítékos sorsjegy húzásával is ledermesztettem az árust amikor többször egymás után nyerőt húztam. A csodálkozó képe még ma is előttem van. Aztán nem húztam többet, szerintem nem is volt benne több nyerő.

Mindegyik eset telepátia lehetett, vagyis érzékelhettem a tételek illetve a sorsjegy tartalmát. Alvás közben vagy alfában nagyon hatékony a telepátia.

Ja és megálmodtam a balkáni háborút és a csernobili nukleáris balesetet is. Aznap éjjel embereket láttam álmomban jajveszékelve menekülni és robbanásokat. Reggel újságolta édesanyám a rádió alapján hogy "kitört a háború". Csernobil esetében meg tehervonaton láttam embereket ülni vegyvédelmi felszerelésben és gázálarcban. Meg voltak rémülve. A gégecsőre ma is emlékszem amit láttam hogy kilóg a gázálarcukból. Erre reggel nem kaptam magyarázatot hisz az eseményt késve hozták nyilvánosságra. De kb. akkor álmodhattam ezt is amikor valós időben megtörtént.

2015. dec. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az erő legyen veled ha ilyeneket álmodsz és meg is tōrténik.
2015. dec. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!