Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam, hogy a legjobb...

Azt álmodtam, hogy a legjobb barátom arconcsókólta azt a lányt aki nekem nagyon tetszik és ezt tudta, hogy tehette? (Most írjatok amég friss vagyok mert most egy òrája keltem fel és nagyából emlékszem az álomra! )

Figyelt kérdés
Egy űr álomásra menéssel kezdődött és féltem mert másfélévre mentem . Szinte egy nap után megszōktem a fōldre és ott az osztályom kergetett meg egy nálam 50kg al nehezeb évfolyam társam kergetett biciklivel majd az egész osztályom a határtetői kertig. Ott történt a dolog a szemem láttára ök is láttak ,aztán a képembe röhögöt a "bárátom" .Utána édrettem fel kb 3 òra körül.

2015. dec. 27. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:

ajánlom a szimbólumokat értelmezni a dreammoods.com jelképszótárral aztán már egészen könnyen össze tudod rakni magadnak.


Egy álomban a fő szimbólumokat kell azonosízani.


Elutazás, menekülés, csók,

2015. dec. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát ez nem igazán magyarúl van és nemtom hova kell nyomnom és beírnom de azért kössz .
2015. dec. 28. 00:01
 3/4 anonim válasza:
Azért álmodsz rosszakat, mert ilyen időpontban alszol. Ha normálisan este lefeküdnél és reggel fölkelnél, sokkal kevesebbet és kevésbé intenzíven álmodnál, és az élmények sem lennének rosszak.
2015. dec. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm de még fel kell készülnöm az új évi virasztásra .

XD ma 6kór keltem csak délután |-: :-)

2015. dec. 28. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!