Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tennem? (17/L)...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? (17/L) Nagyon tetszik az egyik legjobb barátom bátyja. (2 évvel idősebb nálam)

Figyelt kérdés

Tavaly ballagott el a gimiből. Nem beszéltünk még egyszer sem... De állandóan nézett,(végig még odajárt a gimibe) ennek ellenére nem tett semmit. Most hétfőn bulizni voltunk barátnőimmel, és ő is ott volt. Ugyanaz történt... én néztem őt, ő nézett engem, de nem jött oda hozzám, hogy táncoljunk, vagy beszéljünk...

Másnap meséltem a barátomnak, hogy mi volt... és azt mondta, hogy ő biztos, hogy nem fog kezdeményezni, mert hogy ő nem olyan... -.- Mégis mit csináljak, hogy valahogy kezdeményezzen? Azt is mondta a tesója, hogy lehet hogy nem mer... de ezt meg nem hiszem. Lehet, hogy bugyuta, béna dolognak látszódik így kívülről, de az a baj, hogy nem tudtam mindent leírni. :// Aki tud valami tanácsot adni (és normálisat..), azt kérem, hogy írjon! :)



2015. dec. 24. 23:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem mer kezdeményezni ,neked kellesz lépni

Boldog, karácsonyt

2015. dec. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Mindenképpen azt javaslom, hogy kezdeményezz te!

Viszont ne feledd, nem garantált hogy kiszemeltednek is tetszel. Az is lehet csupán szimpatikus vagy neki, és ezért nézett.

Sok sikert és Kellemes Ünnepeket kívánok!

Üdvözlettel,

Anonim Pszichológus

2015. dec. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy egy puhapö.cs kell neked?
2015. dec. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!