Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legjobb barátnőm előttem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátnőm előttem csókolózott a sráccal, aki tetszik. Hogyan kezeljem a helyzetet?

Figyelt kérdés
Péntek éjjel együtt voltunk bulizni. A srác előzőleg olyan jeleket küldött felém, amiből úgy tűnt, bejövök neki. Azt hittem a buli alatt összejövünk, erre a barátnőmhöz ment táncolni és egy órán át előttem smároltak. A csaj tudta, hogy nagyon tetszik a srác. Hogy kezeljem a helyzetet? Ezek után nem tudok megbízni benne.
2015. dec. 6. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyszerűen szard le őket..nem igazi barát aki ilyet tesz..
2015. dec. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugy hogy en a te helyedben elkuldenem oket a pi..aba es leszarnam oket az ilyen baratno nem baratno remelem nem bocsajtasz meg annak a csajnak...mert az ilyen nem erdemel baratnot en ugy gondolom..
2015. dec. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak a cocoon
2015. dec. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%

Buli alatt összejönni? Ne haragudj, de ez krvára szánalmas....Komoly ember még csak nem is ismerkedik bulikban, ezer alkalmasabb hely van erre....

Az ilyen kapcsolatok max. néhány hétig tartanak, de nem érdemes a srácra várnod...hülyének nézett.....ahogy a barátnőd is.

2015. dec. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát ha tényleg tudta, hogy tetszik a srác akkor igazad van és haragudj rá.

De én jártam már egyszer hasonlóképp. A barátnőm csak úgy mellékesen megjegyezte, hogy milyen helyes az xy pasi, én egyetértettem vele. Devilyen beszélgetés csomószor lezajlik köztünk, és nem gondoltam hogy iránta érez is valami komolyabbat. Szóval lényegében ugyanígy én is csókolóztam a fiúval, rendes volt és kedves, boldog voltam. De mint Kiderült borzasztóan megbántottam vele a barátnőmet, pedig nekem eszembe se jutott. Remélem érted... Ne haragudj rá nagyon, mégiscsak a barátnőd. Pasi miatt sose legyen vége barátságnak.

2015. dec. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!