Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmunkban nem félünk? Vagy...

Álmunkban nem félünk? Vagy csak én nem? Miért?

Figyelt kérdés

Tudjuk hogy álmodunk vagy mi?

Pl éjjel álmomban ülök egy medence szélén, látom jön a cápa nyitott szájjal felém és én meg aranyosnak találtam, odaért hozzám, becsuktam a szemem és ennyi. Mondom de büdös a szája.:D

Előtte álmodtam hogy ég a ház, a környéken már minden leégett, az emberek menekülnek az utcákon, én meg a lángoló házban ülök és játszok a gépemen tovább.

Miért nem félek ilyenkor? Álomban nem lehet félni?


2015. dec. 28. 15:38
 1/2 anonim ***** válasza:
de lehet csak te nem félsz ezektől amik voltak igy volt programozva az álmod.de ha valami olyan jönne lehet bepánikolnál és felordítanál.ha ennek a 2 álomnak a jeneltését keresed akkor meg gondolom valóságba félsz a cápáktól meg a tűztől.nézz szembe a félelmeiddel.
2015. dec. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Belegondolva, én sem szoktam félni álmomban, tök mindegy milyen félelmetes lenne az a valóságban. Kivéve ha rémálom, de olyan szerencsére csak nagyon ritkán fordult elő és az utolsó is már nagyon régen volt.
2015. dec. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!