Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez egy alomfejtos kerdes,...

Ez egy alomfejtos kerdes, amihez valos halal is tartozik. Eleg osszetett. Segitene valaki?

Figyelt kérdés
Szoval mult ejjel furcsa, osszetett álmom volt. Egy szobában voltam. Szürke, lehangolt ahol leiras szerint egy ember( nem ismertem fel) csinalt valami osi ritualet.Megakartam ot allitani. De monoton mozgasa volt, feltem tole nem tudtam mit csinaljak. Volt ott egy szarkofag amibe belefekudtem, majd kiszalltam belolle es valamitol vezerelve egy mintat festettem voros festekkel a falra (talan kocka volt) . Akkor meg nyilt sok-sok kis kapu elottem. Megkerdeztem a meg mindig ismeretlen embert, szamomra melyik lesz boldog. Ramutatott az egyikre, erre beledugtam az ujjam, es hirtelen egy kopar mezon fekudtem. Tudtam, hogy itt biztonsagban vagyok, kellemes erzesem volt. Nem talaltam a szamomra fontos embereket (csalad baratok) ezert sirva setaltam, es az osztalytarsaim jottek velem szemben. Az egyik megmutatta, hol vannak a tobbiek(osztalytarsak) es elmondta a szuleim jol vannakes otthon. Egy aranyozott lepcso fele mutatott ami lefele vezetett. Lementem rajta es pont ugy ultek ott( csak a foldon) mint anno az osztalytarsam anyukajanak a temetesen. A hangulat kellemes volt. Ekkor megjelent az osztalytarsam, hivjuk Dorkanak. Lila ruha volt rajta es mindenki ot nezte. Nem volt boldog. Ekkor felkeltem. Hallottam a mentot. Es egy ora mulva azt is tudtam mar, hogy azert volt mert meghalt Dorka anyukaja. Szerintetek? Valaki megprobalna segiteni nekem?
2015. dec. 28. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Megérezted a halálát.
2015. dec. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ashes of oblivion ***** válasza:
Hűha, ez érdekes álom. Azzal kezdeném, hogy kivételes vagy, mert nem mindenki álmodik ilyen ezoterikus dolgokról, ennyire színekkel teljesen. A halálát megérezted, ahogyan az első válaszoló is írta. A lila színnek is több jelentése van. Egyik lehet az, hogy valamikor láthattad ilyen ruhában és az agyad raktározta, a másik, hogy a lila szín a mélységet jelképezi, szomorúságot, mély érzelmeket, fájdalommal vegyítve. Az első része az álomnak kicsit több fejtörést okoz. A férfi nem feltétlenül volt rossz, talán életed következő részére figyelmeztet. Lehet, hogy számodra még nincs jelentősége, hanem csak utólag fogod megérteni, hogy mire figyelmeztetett. Egy tanács: ha olyan pontra jutsz az életedben, amikor választanod kell, azt válaszd, ami olyan érzéssel tölt el, mint amikor az öreg megmutatta a helyes utat. A vörös szín a vért is jelképezheti, amit összeköthetsz a halállal. Talán pont azért kaptad az álmod, hogy meg tudd nyugtatni Dorkát, hogy az édesanyja jó helyen van, egy olyan helyen, ahol béke van és arany lépcsőkön léphetett át oda. Ezt nyugodtan megmondhatod neki. Bepillantást nyerhettél az édesanyja átalakulásába. :)
2015. dec. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

valaki=távoli spirituális mester, vezetés, biztonság

rituálé=kapcsolat

Szürke szoba=magány, megpróbáltatások

szarkofág=megtisztulás

vörös minta=életút, eredmény és kedvező itélet

sok kapu=megkülönböztető képesség

kopár mező=tisztaság, valamin továbbjutsz majd, ihletettség

osztálytársak=gondolatok sokfélesége

család hiánya=félelem az identitásvesztéstől, nem olyan lesz mint amire számitasz hiába kellemes

aranylépcső=a világ régi szemlélete

szüleid ott vannak=megmaradnak a belédnevelt elvek és stilus

Dorka=valószinüleg te vagy (minden álom az álmodójáról szól)

lila ruha=spiritualitás, ragyogó aura ami feltünö lehet


Az álmok csak arról szólhatnak aki megálmodta azokat, a fizikai világhoz semmi közük nincsen, még akkor sem, ha teljesen úgy tünik hogy vannak...

2015. dec. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a sok, ertelmes, segito valaszt:) Mentek a zold kezecskek.
2015. dec. 29. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!