Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelentett ez az álom?

Mit jelentett ez az álom?

Figyelt kérdés
Az álmomban én egy színtelen de nem is átlátszó amőbaszerű anyag voltam.Nem volt rajtam kívül semmi más csak sötétség.Kétféle halmazállapotot vettem fel időközönként: sima(ilyenkor úgy éreztem magam mint aki megkönnyebbült,de volt bennem egy kis frusztrációérzés is.),"összegubancolódott egymásba érő"(Ekkor idegességet is éreztem meg mint aki meg akar őrülni és mint ha ez az érzés azt akarta mondani minden hiába,nincs visszaút minden így marad.Úgy éreztem mint ha átmentem volna saját magamon többször is.)Mikor felébredtem akkor beleizzadtam a takarómba és majdnem 40fokos lázam volt.Anyáék azt mondták hogy félrebeszéltem meg halandzsáztam.Mi lehetett ez az álom?Legutóbb kiskoromban álmodtam ilyet :/ Nem iszok,cigizek vagy fogyasztok kábítószert,traumám se volt és az elmém is ép.Normális válaszokat kérek.
2015. dec. 28. 22:40
 1/3 anonim válasza:
Talán sok a stressz az életedben,vagy valami nagyobb esemény jön,ami miatt izgulsz.Ilyenkor én is szoktam furákat álmodni,negatív értelemben.
2015. dec. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Alonzo válasza:
Szerintem a lázad váltotta ki,ezt a fura álmot.
2015. dec. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

láz álomnak hívják.

nekem is volt ilyen durva álmom 20 éve, abban azt álmodtam hogy rengeteg dolog vesz körül, a rengeteget úgy kell érteni hogy végtelen sokaságú akármi pl. gyufaszál.

tudom érthetetlen, de ha 20 év után is rágondolok erre az érzésre, mikor a végtelen mennyiségű anyag vesz körül elkap a rosszullét, és lever a víz, pl most is...

nagyon durva lázam volt akkor, és egy életre mély nyomot hagyott bennem az amit az agyam művelt velem akkor.

2015. dec. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!