Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szeretnék választ kapni egy...

Szeretnék választ kapni egy álommal kapcsolatos kérdésben?

Figyelt kérdés
Egyik éjjel azt álmodtam hogy kint voltam a hegyen a pincénknál és anyám halott volt !A pince mellé eltemettem!Egy csövet le is dugtam a sírba lefelé hogy levegőt kapjon nem tudom mért?Egyszer csak jövök ki a pincéből!Anyám a pince másik végénél egy ágyon alszik betakarózva bogarak hemzsegnek körülötte!Utánna egy épületben darazsak hemzsegnek az ablaknál és megpróbálom belülről betömni az ablakréseit hogy be ne jöjjenek!aztán!egy medencénél találom magam!Egy gonosz nő!A vízben egy halat simogat!Buzdítja valami roszra!Mit jelent ez az álom?

2016. jan. 7. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, szeretnél.
2016. jan. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Néhány kérdés:

-Mennyi időt töltesz a szóban forgó pincénél?

-Van e bármiféle jelentősége a második épületnek, ahol a darazsak megjelentek?

-mi jut eszedbe a vízről (ne gondolkozz!)?

-Ismered e a "gonosz" nőt?

-Miből gondolod, hogy gonosz?


Ez egy nagyon érdekes álom tele szimbólumokkal. Kicsit tartok is tőle, hogy nagy falat lesz nekem, de azért megpróbálkozok vele.

2016. jan. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A nő!valamit mondott a halnak a medencénél mikor a vízbe engette!Medencébe!Valami roszra buzdította!Pincénél nem sokat töltök a hegyen!A darázstól gyerekkorom óta féltem de már nem 1éve!Az a hely ahol a darazsak voltak egy másik hely volt!De megcsipett a darázs!Bejött a résen az ablaknál!Tegnap megint féltem bezártak egy elmegyógyintézetbe!Engem Apám!Meg a szomszédbol egy apát ugyszintén fiával!Azon rettegtem kisem engednek!Ez volt a félelem!Nem értem!Sokaknak privátban itt megírtam hogy megálmodok halottakal kapcsán dolgokat!És van akivel úgy halála elötti pillanatban élt is!Ragozhatnám lottó számok!Stb!Meg a napi furcsa jellegű dolgok!Hogy úgymondjam nem élő személyekkel kapcsán!Ezért nem szerettem gyerekkoromba temető közelébe menni sem!privátba leírom ha valaki tényleg tud segíteni!De arra kérem csak ő írjon privátba aki segíteni tud!Mert mindenkinek leírni úgy hoszú!Nyilvánosan nem szeretném ezeket a dolgokat közzé tenni így !Már nem azért hogy valaki most hülyeséget hozzá írna de !Más az oka!Azért a segítségeket köszönöm!
2016. jan. 8. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!