Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi ez a nagy sellő mánia...

Mi ez a nagy sellő mánia most? Minden harmadik kérdésben vagy előkerülnek, vagy maga a kérdés rájuk irányul vagy velük kapcsolatos.

Figyelt kérdés

Bevezették a netet az oviba?Ki az komolyan,aki ad egy másodpercnyi komoly figyelmet is a sellőknek?


Üdv:Poliateista



2013. jún. 2. 16:20
 1/9 anonim válasza:

Gondolom emiatt:


[link]


Persze azóta kiderül, hogy kamu, de elég nagy vitákat váltott ki a videó.

2013. jún. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

*kiderülT

bocsi

2013. jún. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem kamu az. A sellők megették a reptoidokat és egyéb ufókokat és invázióra készülnek. Csak az a baj, hogy nincsen lábuk, így sajna cumi... De a tengerbe inkább ne ússz mostanság.
2013. jún. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
Ezek Humbalaulumbák.És tényleg invázióra készülnek.
2013. jún. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Miért fáj ez neked? Hm?

Ha nem tetszik nem kell idejárni.


Bocs hogy valaki a sellőknek ad egy másodpercnyi figyelmet nem az ostoba vagdolódásodnak amit itt leművelsz, mint egy hisztis gyerek. Mert inkább ez a kérdés tükrözi az ovis szintet hogy rinyálsz.


Ez csak az Animal Planet áldoku filmje, volt egy ilyen nekik hogy mi lenne ha a sellők léteznének, és abból van kivágva :) Szóval a felvétel valódi, de csak CGI. Nem abban az értelemben fake ahogy itt egyesek szeretnék vagy mondják.

2013. jún. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jolvan mester.De akkor is a humbalumbák.
2013. jún. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem volt minek kiderülnie, pláne annak nem, hogy kamu. Aki azt sem tudja, miről van szó, miért ír be hülyeséget?


Az Animal Planet készített egy filmet a sellőkről (már legalább fél éve), soha nem állították, hogy valódi felvételek voltak benne. Ennyi erővel kereshetnénk a Halálcsillag maradványait is elszórva valahol. Arról meg nem tehetnek, hogy van pár hülye.


Bár nem meglepő, amikor vannak olyanok is, akik szerint a Vámpírnaplók igaz történet.

2013. jún. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Off

7-es válaszolónak

Bocsi, ha nem a lehető legpontosabban fogalmaztam. Először egy weboldalon találkoztam a témával, az ottani kommentelők között vagy vita alakult ki, hogy ez most igaz vagy sem. Aztán néhányan belinkeltek egy másik oldalt, ahol le volt írva amit te mondtál (Animal Planet - sose állították, hogy igaz, stb). Tévém amúgy nincs, és ez előtt a cikk előtt nem hallottam a videóról.

Mellesleg én voltam az egyetlen, aki rendesen válaszolt a kérdésre és megadta a téma forrását. Akkor mi a baj?

2013. jún. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

*nagy vita


bocsi (azt hiszem nem vagyok formában)

2013. jún. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!