Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent sátánnal és atomháb...

Mit jelent sátánnal és atomháborúval álmodni?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy egy atombiztos kamra egybe van építve a házunkkal és sokan a városból jöttek ide a háborútól menekülve.

Aztán ott volt egy néni, hosszú fekete hajjal és kék szemekkel; 50 év körüli lehetett. Ő osztotta az élelmet az ebereknek és megkért rá hogy vigyek már neki öngyújtót, de én rájöttem arra, hogy fel akarja gyújtani a házat ezért fogtam az öngyújtót, betettem a pólóm alá fogtam a kulcsom és kimentem az utcára. Édesanyám szobája ablaka alatt jártam amikor megláttam azt a nőt az ablakban. Mérgesen nézet ám és el kezdett nekem vergődni mire én bemutattam neki egyet a középső ujjammal. Aztán el kezdtem futni a templom felé - alig 100 méterre lakunk tőle -, és minél gyorsabban futottam a templom annál távolabbi lett és a járókelőktől is hiába kértem segítséget mindenki leintett és azzal ment tovább.

Vajon mi az oka annak, hogy ezt álmodtam? (nem vagyok vallásos)



2016. jan. 19. 16:40
 1/8 anonim ***** válasza:
és hol volt benne a sátán?
2016. jan. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Semmit
2016. jan. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt, hogy választanod kell.
2016. jan. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Választanod kell a semmi és a semmi között.
2016. jan. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen azt kifelejtettem hogy a néni fejéből szarvak álltak ki amikor az ablakban volt.
2016. jan. 19. 19:07
 6/8 anonim ***** válasza:
Túl sok TV-t nézel.
2016. jan. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Atomháború azért lehetett benne,mert valami olyan háborús filmet néztél,vagy valami miatt az a nap folyamán megragadta a gondolataid (tudtodon kívül).

Az agy variál,a nénit valahonnan ismerheted vagy láttad de valami negatív élményt tulajdonítasz a találkozásnak.


Az hogy minél gyorsabban futsz annál jobban távolodik az adott dolog ... ez gyakori az álmokban.Szerintem van valami dolog,cél amit elérhetetlennek találsz,pedig nem az.Hogy az emberek leintenek és nem törődnek veled mikor segítséget kérsz,azt hiheted a valóságba is így van ... hogy hiába kérnél segítséget a céljaid eléréséhez,nem segítene senki.


Kb. én valahogy így értelmezem az álmod,lehet félreértelmeztem valamit , akkor bocsi :D

2016. jan. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Túl sok lencsét ettél este és éjszaka alvás helyett youtubeozol. Ide vezet.
2022. márc. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!