Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent sátánnal álmodni?

Mit jelent sátánnal álmodni?

Figyelt kérdés
Előző éjszaka álmodtam magával a sátánnal és az az érdekes, hogy szinte alig emlékszem valamire. Annyira emlékszem, hogy nagyon féltem és ott volt előttem nagy volt ördög feje és elkezdett fényesedni a feje és égett és szerintem még valami hangot is adott ki és éreztem az álmomban, hogy ez sátán. Mit jelent ez, van egyáltalán valami jelentősége? Nagyon félelmetes volt.
2011. dec. 7. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
7%
Te fogod megszülni az Antikrisztust!
2011. dec. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát ez baszott vicces volt.
2011. dec. 7. 22:40
 3/8 sanyika007 válasza:
9%
Valami nincs rendben az életeddel. A félelmek uralnak téged Általában menekülös álom, amiből csak az ébredés hozhat kibúvót. Ideje hinni Istenben, vagy a sátáné leszel
2011. dec. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

vannak olyan számok amik pl ha sokat látod őket jelentést hordoznak !!ált ilyen az eggyes és kettes szám!!

Amit álmodtál sokféleképpen lehet értelmezni pl ahogy az előttem szíró ember is tette, de máshogy is, ha pl sokszor látod e számokat azt is jeletheti h bizonyos szellemi lények vmit tudatni akarnak veled csak figyelj az életben előforduló furcsaságokra ..na te a hírdetésedet pont 22:11 kor adtad fel, és a sátánnal álmodtál???,én kezdenék félni...

2011. dec. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2011. dec. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
fáradtság ,kimerültség...
2011. dec. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Azt hogy te vagy a sátán fia/lánya.
2011. dec. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az álmokban az agyad kiszabadul a napközbeni kontroll alól, és kedvére gyártja a gondolatokat. ha valami olyasmit "gyárt az agyad", amire már mások is sokat gondoltak (pl. Sátán), az megerősödik az asztrálsíkon. ezért lehetett intenzívebb az álom. szerintem ne foglalkozz vele. az álmokat meg lehet tanulni irányítani. Ha legközelebb jön, mondd meg neki, hogy nem látod szívesen. :)
2012. jan. 2. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!