Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent satannal almodni?

Mit jelent satannal almodni?

Figyelt kérdés

ez mar a masodik almom volt satannal.sajnos nem sokra emlekszem belole:

*egyfolytaban itt volt a hazunkban de csak en lattam.aztan az egyik nap felebredtem es a labamon egy nagy seb volt.hasonlo a forditott kereszthez csak volt rajta egy kor a vegen.tudtam hogy en vagyok a ''kivalasztott'' vagy mi.*

masra nem emlekszek.



2014. szept. 7. 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:
sok volt a gombapörkölt este, és rémálmaid voltak a kajától!
2014. szept. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
XDD
2014. szept. 7. 12:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Még nem láttad a Sátánt (nehéz is lenne, mivel nem létezik), mégis felismered. Ez arra enged következtetni, hogy csak elképzelted milyen lehet, tehát nem a Sátánt láttad, csak egy képzelgésedet. Lehet meglepő lesz, de ez csak egy álom, szóval nincs különösebb jelentése, még unatkozóknak sem.
2014. szept. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt jelenti majd legyözöd a Sátánt és megtudod hogy ki vagy, azt is ki ő; erőid pedig még nincsenek veled, csak sok szenvedés (csalódások)
2014. szept. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hármasnak nem teljesen van igaza. Ha teológiailag tekintünk az álmodra, a sátán csak a Te emlékeidből , képzeteidből állítja össze magát előtted, úgy h te egyértwlműen tudd h ki ő.

A benned lévő sötét énedet is láthqttad, akit azért gondoltál sátánnak mert tudod h a lelked leggonoszabb, legsötétebb lénye. És ahogy leírtad a jelet, egy ankh kereaztre emlékeztet ami szex szimbólum

2014. szept. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!