Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miert almodtam, hogy edesapamm...

Miert almodtam, hogy edesapammal szexelek?

Figyelt kérdés

Kint van kulfoldon mar 1 2eve, azota szorosabb a kapcsolatunk, mert anyuval viszont megromlott ,de fuj jezusom egyaltalan nem vonzodom hozza. Gondolom nem is azt jelenti.

Volt mar valaki hasonlo helyzetben? Szerintetek mit jelent?

20/L


2016. jan. 23. 11:30
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%

Nincs jelentősége - én olyat is álmodtam már, hogy megölt

pedig mindig nagyon jó apa volt

Szóval nem hiszem hogy van bármi jelentősége - felejtsd el!:)

2016. jan. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Biztos vannak akik szerint minden áldott álom márpedig jelentéssel bír de szerintem ne görcsölj rá. Az álmokra amúgy jellemző az ún. sűrítés, tehát jelen esetben mondjuk hiányzik apukád, de egy aktuális vonzalom egy fiú is iránt is jelen van az életedben lés az álomban összesűrűsödött. Nyugi ez még nem az a szint amikor szakemberhez kell fordulni.
2016. jan. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt hasonló, nem apámmal, de unokatesóval. Utánaolvastam és azt írták, hogy nincs benne semmi, csak összekavarodnak álmunkban a dolgok, meg sokan írták, hogy álmodtak hasonlót. Úgyhogy megnyugodtam :)
2016. jan. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én anyámmal szexeltem már álmomban, kétszer is. Nő vagyok. Az egyik jelenet a régi házunk fürdőjében játszódott, és én voltam a fiú - egy virslivel... A hányinger kerülgetett komolyan... Egy az egyben heteró vagyok, még csak kíváncsiságból se fordult meg soha a fejemben más lány, tinikoromban sem. Anyámmal nem túl jó a kapcsolatom. Fogalmam sincs, miért volt ez, de nem vagy vele egyedül, Kérdező :)
2016. jan. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
0%

Freud - Ödipusz komplexus

illetve lányoknál Elektra


"Ödipusz a fiúknál, Elektra a lányoknál


A középiskolában a tananyag részét képezte a thébai mondavilág, aminek egyik története arról szólt, hogy Ödipusz -tudta nélkül- megölte apját és szülőanyját vette el feleségül, akibe nem mellesleg szerelmes lett. Amikor megtudta az igazságot (ti. hogy a saját apját ölte meg), megvakította magát, és szégyenében, bűntudatában száműzetésbe vonult.


Freud volt az első pszichoanalitikus, aki Ödipusz nevét kölcsönözve leírta azt a jelenséget, amikor a kisgyermek ellenkező nemű szülője felé szerelemhez hasonló érzelmeket kezd táplálni. Ezzel egy időben az azonos nemű szülő iránt féltékennyé, elutasítóvá válik. Ez a lélektani jelenség általában 3-6 éves korban jelentkezik. A kisfiúknál Ödipusz-, a kislányoknál Elektra-komplexus szaknéven.


A kisfiúk ilyenkor lovagiasan viselkednek anyjukkal, folyton puszilgatják, ölelgetik, védelmezik őket, közben apjukkal versengenek anyjuk kegyeiért. Rivalizálnak, sőt néha annak is örülnének, ha apjuk egyszerűen eltűnne, hogy átvehessék helyét, de mindeközben érzik, hogy rossz ez a felállás, hiszen apjukat is szeretik. Éppen emiatt folyamatosan kettős szorongásban élnek. Ugyanez történik a kislányoknál, csak ők apjuk iránt rajonganak."


[link]

2016. jan. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
előző vagyok, azt még hozzátenném, hogy Freud szerint az álmok a tudatalatti dolgokba engednek bepillantást, de nem egyértelműen, hanem eltolva, összemosva valamivel, torzítva
2016. jan. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ertem, ez a hianyzik apukam de mas irant taplalva szexualis vonzalom ez logikusnak tunik. Mert a pàrom is hianyzik. Es hamarosan vegre talalkozom vele. :D

Koszonom a valaszokat. Megnyugtattatok :)

2016. jan. 23. 12:03
 8/11 anonim ***** válasza:
hm?
2016. jan. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
No comment!
2016. jan. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
hát figyelj mint férfikép ő volt a legmeghatározóbb személység ezért szerepelhet de nem azt jelenti hogy szexuaálisan vonzódsz hozzá csak azt hogy lehet hiányzik a kapcsolatotok de nem szexuális csak ez egy szimbólum ahogy megtudja mutatni az elméd ráadásul szexuálisan túl fűtött lehetsz:) ezért intenzíven tör fel
2016. jan. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!