Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » A már elhunyt édesapámmal...

A már elhunyt édesapámmal álmodtam és könnyes volt a szeme. Ez jelenthet valamit?

Figyelt kérdés
Nem kommunikáltunk az álomban csak előttem volt és az arcán sem látszódott érzelem, jég hideg volt a tekintete. Eléggé megijedtem amikor felébredtem. Nem tudom hová tenni ezt az álmot. Lassan 8 éve lesz, hogy elhunyt. Nagyon szerettem és mindennap gondolok rá, viszont ritkán álmodom vele. Talán valami baj történhet a jövőben?
2014. szept. 4. 12:13
 1/4 anonim válasza:
Jó kapcsolatod volt apukáddal?Lehet,hogy valami történik valakivel,akár veled,szóval vigyázz!
2014. szept. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon jó, vele mindent megtudtam beszélni, megértett ha valami problémám volt. Egyszóval semmi konfliktus nem volt köztünk.
2014. szept. 4. 15:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Talán nem úgy élsz, ahogy kellene és ez fáj neki, gondolkodj el azon, hogy mit rosszalhat, mi nem tetszik neki.
2014. szept. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Hát van pár olyan dolog ami nem tetszhet neki. :/ Nagyon jó lelkű ember volt. Csak a családjáért értünk élt, hogy mindenünk meglegyen. Én fele annyira nem vagyok olyan jó mint ő volt. De a betegség nem válogat.
2014. szept. 4. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!