Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogy is van ez a tudatos álom?

Hogy is van ez a tudatos álom?

Figyelt kérdés

Sokszor volt már olyan hogy tudtam hogy álmodok de az álmomat nem tudtam irányítani.Sőt volt olyan is hogy féltem attól mit fogok az álmomban látni mert totál nem tudtam hogy tudnám irányítani.

Hogy tudnám irányítani?



2016. jan. 24. 12:10
 1/3 Legoman ***** válasza:
Lefekvés előtt mindig akard irányítani az álmod. Mindig úgy feküdj le aludni, hogy most irányítani fogod, és akard is. :)
2016. jan. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az erőlködő akarás, meg a félelem ,egyik sem kedvez a tudatos álmoknak.Egyfajta hidegvérrel kell hozzáállni ehhez.
2016. jan. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kedves Álmodozó!


Szeretnélek kiábrándítni!

Az álom ugyanazon elmédből indul ki,mint nappali gondolataid,s ezért mindegyik értelmes,csak másként kell értelmezni álmainkat,mint gondolatainkat.

Ha álmaidat ugyanúgy,mint gondolataidat bal agyfeleddel irányítod,akkor az álom sem ér sokat,s az alvásod mégkevésbé.

Álmaink szimbólikus nyelvezetét megismerheted a kulturális tudattalanunk jelképvilágára épülő népköltészetünk,szólásaink,költészetünk,és a Biblia megismerésével.

2016. jan. 25. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!