Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van olyan, aki azt álmodta...

Van olyan, aki azt álmodta hogy meghal és álmában ezt át is élte? Álomban lehetséges meghalni?

Figyelt kérdés

Ma olyat álmodtam, hogy valami (távirányítós?) autó nézőpontját láttam, ami nagy zuhanásba kezdett, de mielőtt földhöz csapódott volna nézőpont váltás (vágás) történt, ugrott az álom egy másik fejezethez.

Álmodtatok már olyat, amiben meg tudtatok halni?



2016. jan. 26. 04:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
30%

Az lehetséges, hogy valaki elalszik - és nem ébred fel többé, kínok nélkül szépen csendben átalussza magát a másvilágra.

Viszont ilyesmiről nem számol(hatot)t be senki.

Az álom nem "kis halál", hanem az élő agy munkája.

2016. jan. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
43%
Elvileg, csak az tud meghalni álmában akinek volt már halálközeli élménye.
2016. jan. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Joe001 ***** válasza:
Ahogy látom jó korán keltél , hogy ezt megírd :)
2016. jan. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
Én haltam már meg álmomban, de utána láttam magam kívülről, mintha valami filmet néztem volna.
2016. jan. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
Én már álmodtam ilyet. El is temettek. A saját nézőpontomból láttam az egészet.
2016. jan. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Páran félreértelmezték a kérdést. Nem arról van szó, hogy álmodás közben fizikailag halsz meg, hanem arról, hogy az álomvilágban megtörténhet a halál, vagy az álom/az agy azt a részt átugorja vagy felébredsz?

Mint amikor kutya elől akarsz menekülni és nem tudsz elfutni, de az a kérdés, hogy azt is megálmodod, hogy elkap és szétmarcangol...

2016. jan. 26. 10:35
 7/23 anonim válasza:
100%
Egyszer volt olyan álmom, hogy megkéseltek. Emlékszem magra az érzésre is és mindaddig abban az álomban voltam amíg haldokoltam. Aztán amikor meghaltam volna felébredtem. Elvileg álmodban nem tudsz meghalni, kivéve ha a valóságban is meghalsz, mert az álmodban való halálközeli élmény olyan sokkot sújt az agyra, hogy a rémülettől felébredsz.
2016. jan. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Az álmomban egy nagy emelkedőn haladt fel és mielőtt elérte volna a tetejét, azelőtt visszazuhant, de pár méterrel a földetérés előtt továbbugrott az álom, nem tudom mi történt volna ha tovább álmodom pár másodperccel...

Ebből gondoltam, hogy az álomban bekövetkező halált talán nem is lehet megálmodni.


Én nem láttam, hogy milyen járművel megyek, csak mintha egy kamera lett volna az elején, a járműből semmit nem mutatott, csak álmomban gondoltam, hogy valamivel haladok.

2016. jan. 26. 10:39
 9/23 anonim ***** válasza:

Volt ilyen, nem is egyszer.

Egyik ilyen álmomban ültem vagy feküdtem az ágyon, lányom nem messze tőlem valahol a szobában.Egyszer csak azt vettem észre, hogy kívülről látom magam.Először azt hittem csak testen kívüli élmény, de aztán, ahogy jobban szemügyre vettem magamat és a helyzetet és mivel sehogy sem tudtam visszajutni a testembe, rájöttem, hogy meghaltam.Lányomat meg tudtam érinteni, hozzászóltam, de egyáltalán nem érzékelt belőle semmit.Hát ez borzasztó álom volt, lelkileg nagyon megviselt.

Aztán volt egy olyan is, hogy a régi házunk emeletéről kizuhantam az ablakon ,ami egyébként többször előfordult már álmomban, hogy ablakból, vagy erkélyről zuhanok, de általában mielőtt földet érnék, felébredek, azonban van, amikor végigálmodom és teljesen érzékelem a becsapódást, de utána azonnal valami lebegés szerű érzés jön és nem érzek fizikai fájdalmat, csak tudatában vagyok, hogy meghaltam.

Nos hasonló volt az is, mikor egy barátommal leugrottam egy hídról, ami alatt nagy kövek voltak.Azokra estünk rá és mindketten meghaltunk.Ő hamarabb halt meg.Nem tudtam mit tenni, mert fizikailag én is halott voltam, nem tudtam megmozdulni, de láttam éreztem ahogy ott fekszünk.Ez is nagyon szomorú álom volt.

2016. jan. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
Én is mindig felébredek még mielőtt meghalnék. Többször álmodtam azt hogy belezuhanok egy kútba, de soha nemérem el az alját
2016. jan. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!