Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetséges meghalni és aztán...

Lehetséges meghalni és aztán felkelni?

Figyelt kérdés

konkrétan arra gondolok, hogy lehetséges-e az, hogy én tegyük fel elmenjek valami orvoshoz, akár külföldön vagy akárhol, és feltételezem, hogy ez pénzbe kerülne de a lényeg az, hogy lehetséges az, hogy azt mondjam nekik, hogy öljenek meg aztán élesszenek újra anélkül, hogy bármi károsodna?

van ilyesmire lehetőség?



2015. jan. 8. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Soha nem fogsz olyan orvost találni aki megöl.. Ez bűncselekmény. Ha ilyesmire vágysz, tanácsolom, hogy kezeltesd magad.
2015. jan. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

nyugi nem ez minden vágyam

csak olyan sok ilyen sztorit hallok, hogy valaki meghal, de aztán mégis sikerül feléleszteni vagy magától feléled akkor elmeséli miket látott, meg hogy látta a mennyországot meg ilyenek

és egyszer az életben én is kíváncsi lennék erre

2015. jan. 8. 18:58
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Aki tényleg meghalt, azt nem lehet feléleszteni, csak olyanokat, akik közel kerültek a halálhoz, esetleg a szivük leállt, de az agyuk még él.
2015. jan. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
olvass ilyen könyveket, amik ezzel foglalkoznak, hogy mi van ott, életed végén meg úgyis meglátod :D:D
2015. jan. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Vadkorte81 ***** válasza:
100%
Logikusan gondold vegig mi tortenik a szervezeteddel ha a szived nem pumpalja a vert,es/vagy mi tortenik a belso szervekkel/hussal ha szabad levegon hagyjak...
2015. jan. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Pár éve súlyos autóbalesetet szenvedtem. Műtőasztalra kerültem, és amikor a műtét után az intenzív osztályon a főorvos leült mellém, elmesélte, hogy műtét közben 2x is megállt a szívem, gyakorlatilag klinikai halott voltam.

Én semmi mennyországot vagy fehér fényt nem láttam. Ha az orvos nem mondja el, akkor azzal a tudattal élem le az életem, hogy minden rendben volt a műtőben. De ugye bármi történik a műtőben arról jelentést kell írni. Így a klinikai halálom is felkerült a zárójelentésre.

Amúgy sem értem mi a fenének akarsz olyasmit tudni amiről senki sem tudja, hogy igaz vagy sem amit mesélnek róla. Nem kell aggódnod, neked is eljön majd az ideje, amikor megfogod tudni.

2015. jan. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
Utolsó: Vagy csak nem emlékszel rá. Mert amúgy is műtétnél, ha altatnak a műtőbe fel szoktak ébreszteni, de utána meg mindig vissza alszol, de az esetek 99%-ban nem emlékszenek a betegek arra, hogy felébresztették őket csak arra, hogy a kórteremben kelnek. Ilyen embert nem fogsz találni, de ha szerzel magadnak egy defibrillátort és megkérsz valakit aki ért ezekhez a dolgokhoz, hogy üssön ki, akkor elsőnek a szíved megáll ergo halott vagy utána meg újra kiüt és vagy elindul a szíved vagy nem.. A szívleállással károsodhat az agy mivel nem jut oxigénhez és ez egész életedbe meg marad. De benne van a kockázat, hogy utána sohasem fogsz felébredni. Másrészről, meg ha ébrenlét alatt állítják le a szívedet kiütéssel valószínűleg eléggé fájni fog.
2015. ápr. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!