Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Trónok Harcából Joffrey...

A Trónok Harcából Joffrey biztos csak a 4. évad közepe fele fog meghalni, nem lehetséges hogy a mostani évadzáró részben fog?

Figyelt kérdés
Kissé felkavart az uccsó előtti rész, és sokat hallom, hogy a negyedik évad közepe vége fele fog megdögleni. Ez tényleg igaz? Ne nagyon spoilerezetek e könyvből légyszi!
2013. jún. 5. 11:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerinted honnan lehetne tudni, hogy mikor fog meghalni? Mármint ha valaki olvasta a könyvet akkor az meg tudja mondani, hogy nagyjából melyik évadban fog meghalni (de csak ha tudja, hogy melyik évad melyik könyv alapján készül, mert később már kavarás lesz, egy évad csak a könyv feléből fog állni meg ilyenek), de azt nem fogja tudni megmondani, hogy az első részben vagy az utolsóban fog meghalni.
2013. jún. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Oke, de mert te kérted: meghal és igen, a 4. évad elején valahol, a saját esküvőjén. :-)


(A mostani részben nem fog, ezt tuti, ugyanis a halála mások történetére is hatással lesz és ez még nincs felvezetve. De valószínűleg lesz egy utalás, hogy meghal.)

2013. jún. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amúgy elég nagy gyökér vagy kérdező, hogy már a kérdésben spoiler-ezel. Mondjuk nem nekem, mert én már olvastam a könyvet.
2013. jún. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!