Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » "Beteg" álmok, időhöz kötött...

"Beteg" álmok, időhöz kötött felriadás. Miért ment tönkre a lakás? Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

Már jó pár éve szenvedek attól, hogy hajnal 3 körül rendszeresen valami rémálomra riadok fel és 4-5 óra körül tudok csak megnyugodni és végre újra békésen aludni.Ez már régóta így zajlik a kisszobában.Voltak durvább dolgok is, hogy láttam ott "jelenségeket".Lányom is látott ott "szellemet" és ő is felébred rendszerint ezen a helyen 3 órakor.

Nos kicsit érdekesebb, hogy a másik szobában, a nagyszobában ugyan nem láttam még ébrenlétben semmi szokatlant, viszont ott meg az megy, hogy mikor abban a szobában fekszem le, már elalvás előtt néha olyan furcsa, tőlem teljesen idegen gondolatok jönnek, amiktől szó szerint szenvedek, mintha nem is én gondolnám őket...Aztán miután elalszom, 1 óra előtt általában valami beteg elméjű, szürreális álomból riadok példák: legutóbbi álmomban egy autósra figyeltem fel valami idegen városban.A sofőrjét nem láttam, de a szándéka egyértelmű volt, hogy ártani akar valakinek.Aztán ki is szúrt magának egy másik kocsit.Követte, aztán tolni kezdte maga előtt amint utolérte és végül hozzápréselte teljesen egy ház falához.Aztán új áldozatot keresett.

De volt már olyan hogy csak a sötét szobát láttam álmomban és lentről a parkolóból hallottam hogy nagyon vonyít egy kutya mert kínozzák, aztán kinyitottam a szemem és hallgatóztam mert annyira biztos voltam benne, hogy tényleg hallottam, gondoltam, kikiabálok hogy hagyják békén a kutyát, de teljes volta csend! szóval álmodtam.Ez is borzasztó volt.Azon a helyen mindig valami elmebeteg gondolatok, gyilkosság, ilyesmi vannak.Annyira távol áll tőlem, nagyon elegem van.Szenvedek ezektől.De ha épp nem álmodok ott ilyesmit, akkor meg valami betegségem lesz izületi fájdalom, herpesz a számon, fülfájás, vagy valami furcsa tünetek jönnek ki ott rajtam.Már komolyan félek oda lefeküdni.

A kisszobában, ahol 3-kor riadok, ott meg a testen kívüli élmények meg "szellemes" dolgok jellemzőbbek.Egyik sem jó.


Kb 25 éve lakunk itt.Más helyeken is laktunk.Én máshol is tapasztaltam furcsa dolgokat, nem ilyen napi rendszerességgel! És nem ilyen durván!

Mikor ide költöztünk.2-3 évig mintha jobb lett volna itt, akkor nem nagyon történt ilyesmi, jól is aludtam, valahogy más volt itt minden.Akkoriban sok szép virágunk is volt.Most mindig kipusztul az összes, akármit is csinálok velük!Mitől lehetnek ezek a dolgok? És eleinte miért nem volt? Az számíthat valamit, hogy régebben idéztem sokszor szellemet? De már évek óta nem csinálom! A szobát átrendezni egyenlőre sajnos nincs mód.De régebben máshol volt az ágy és akkor sem volt sokkal jobb, sőt, ennél rosszabb hely is van a lakásban :( Sajnos ebben a lakásban romlott meg valamiért a kapcsolatom anyuval.Már arra nem emlékszem, hogy a szellemidézős korszak előtt-e vagy után, de kb akkoriban.Sajnos rendszeressé váltak a viták, veszekedések :((( Ez is lehet oka azoknak a rossz tapasztalatoknak, amikről írtam? "elronthatták" a lakást a veszekedések? Ez ellen lehet tenni valamit? Mi lehet az ok, a baj? Mit tegyek?? Napok óta nem aludtam mert most egyedül vagyok mostanában éjszak és nem tudok, szóval bocs ha elírtam valamit...


2016. febr. 1. 21:03
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja amúgy nem tudom, ez számít-e, de ebbe a lakásban lettem figyelmes arra a jelenségre, hogy időnként arra ébredek fel, hogy valami zaj van a lakásban.Viszont ébredésem után szinte azonnal el is halkul és utána sokáig gyanúsan nagy lesz a csend.ezek a zajok sosem kapcsolódnak az álmomhoz.Nem álmodom őket, az is biztos.Például csörög a kiskanál az asztalon hagyott pohárban, fiók vagy szekrény csukódik.Ajtó csapódik be, vagy csak valami recsegés, csörgés, csattanás, ahogy pl valami leesik az asztalról, ilyesmi...Jellemző, hogy ilyenkor a szobában alvó másik a legmélyebben alszik és képtelenség felébreszteni, holott máskor, normális esetben a legkisebb zajra érintésre is azonnal ébren van! Ez is baromi gyanús nekem!
2016. febr. 1. 21:12
 2/3 anonim ***** válasza:
Édes jó Istenem, miért kellett bezárni az OPNI-t? :( Kérlek, a saját érdekedben fordulj a helyileg illetékes pszichiátriai szakrendelés dolgozóihoz, hidd el, segíteni fognak, és rendbe jön minden.
2016. febr. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja, azt elfelejtettem hozzátenni, hogy normális válaszokat várok!
2016. febr. 2. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!